25.07.2021 – 17 Niedziela Zwykła

1.  w tym tygodniu w liturgii:

w poniedziałek wspomnienie św. Joachima i Anny, rodziców NMP
w czwartek wspomnienie św. Marty
w sobotę wspomnienie św. Ignacego z Loyoli, prezbiter

2. Dzisiejszą niedzielą kończymy obchody 22. Ogólnopolskiego Tygodnia św. Krzysztofa.
Po zakończeniu Mszy świętej zostaną poświęcone nasze pojazdy. Podczas poświęcenia będzie można złożyć ofiarę na pojazdy dla misjonarzy.

3. Wyjazd na organizowaną przez Apostolat Maryjny naszej parafii pielgrzymkę do Częstochowy, na Jasną Górę – oraz do sanktuarium Ojca Pio w Mstowie, będzie 31 lipca br. (sobota) o godz. 6.00 sprzed Kościoła. Harmonogram przystanków autobusu na ten wyjazd znajduje się w dolnej gablocie z ogłoszeniami Apostolatu Maryjnego.

4. Dzisiejsza niedziela jest Dniem Solidarności z wszystkimi poszkodowanymi w powodziach i nawałnicach w Europie. Pamiętajmy w naszych modlitwach o wszystkich tych osobach, które zostały dotknięte żywiołami i doświadczają ich skutków.

5. Kuria Diecezjalna w Kielcach i Fundacja POKONAJ RAKA informują, iż
7 sierpnia br. na kieleckim Rynku będzie możliwość wykonania bezpłatnych badań profilaktycznych m.in. mammografii, cytologii, dermatologii.

6. Wszystkim Solenizantkom i Solenizantom, którzy będą obchodzić swoje imieniny w tym tygodniu, życzymy Bożej Opieki, Bożego błogosławieństwa oraz nieustannego doświadczenia działania Bożej łaski, wypraszanej za pośrednictwem Waszych świętych Patronów.

7. Na całe niedzielne świętowanie Dnia Pańskiego oraz nadchodzący tydzień składamy wszystkim życzenia Bożego Błogosławieństwa. Szczęść Boże.