Intencje 26.09.2021

Niedziela 26.09

7.45 + Mieczysław Malarczyk

9.30 -1/ + Wacław Stokowiec Mateusz Józoń (14r)

        -2/ + Stanisława Nowak (30r)

11.00  za parafian

12.30  O Boże błog. dla Stanisława Banasika w 89 urodziny

17.00  + Gustaw Złomek                                    

 Poniedziałek  27.09

7.00  -1/ + Barbara Niepsuj – od koleżanek ze żłobka w Nowinach

         -2/ + Lech Serafin (1r) Jolanta Kaleta

17.00 + Helena Kędzior – od córki z r.

                                             Wtorek 28.09

7.00  + Ryszard Syska – od rodz. Zaborowicz

17.00 + Wacław Giemza (im)

                                              Środa 29.09

7.00

17.00 + Alicja Kania (ur)

                                          Czwartek 30.09

7.00  + Marianna Lis – od koła Róż z Markowizny

17.00 + Edward Rączka (13r) – od żony z r.

                                         Piątek 1.10

7.45 dziękczynna z prośbą o Boże błog. dla siostry Dominiki

11.00 -1/+ Stanisław Maria Warońscy (im)

          -2/+ Ludwik Anna Kuta Józef Maria Łysak

18.00 -1/ za parafian

          -2/ o Boże bło9g. dla Krystyny w 80 urodziny

                                         Sobota  2.10

7.00 dziekczynno – błagalna

17.00  + Stanisława Derszniak (6r)

                                       Niedziela 3.10

7.45 + Stanisław Andrzej Józef Janina Krystyna Litwin Jan Anna Antoni Kargul

9.30 + Grzegorz Kędzior

11.00  -1/ za parafian

          -2/ w 50 rocznicę urodzi Tomasza Kromala

12.30  O Boże błog. dla Krzysztofa i Anny  w roczn. ślubu

17.00  + Gustaw Złomek

Intencje 19.09.2021

Niedziela 19.09

7.45 -1/ + Jan Kędzior

        -2/ +  Stanisław Andrzej Józef Janina Krystyna Litwin Jan Anna Antoni Kargul

9.30 + Władysław  (27r) Tadeusz Kotarzewski

11.00  za parafian

12.30  O Boże błog. dla Anny i Piotra w 25 roczn ślubu

17.00  + Wiesława Stawiarz Janina Kulińska                                               

                                           Poniedziałek  20.09

7.00  -1/ + Barbara Niepsuj – od rodz. Derszniaków

         -2/ dziękczynna za otrzymane talenty z prośba o dobre ich wykorzystanie

17.00 + Małgorzata Bugajska

                                             Wtorek 21.09

7.00  -1/ + ks. Edmund Tarnówka (2r)

         -2/+  Genowefa Kowalska Irena Sokołowska Jan Kazimiera

           Marek Janina Władysław Rudniccy

17.00 + Edward Marianna Piłat – od Mirosławy i Dariusza Piłatów

                                              Środa 22.09

7.00 + Janina Kazimierz Benerat Zofia Władysław Dzirba

17.00 o Boże błog., opiekę NMP, potrzebne łaski dla Małgorzaty i Marcina oraz całej

          rodziny

                                          Czwartek 23.09

7.00  -1/ + Jadwiga Reinhold Weronika Zgolik

         -2/ Msza o powołania w naszej parafii

17.00 + Bogdan Jarosław Biesaga Danuta Henryk Wierzbiccy Genowefa Roman Pabjan

                                         Piątek 24.09

7.00 -1/+ Maria Paw – od swatów Krystyny i Kazimierza Brożków

        -2/ + Jan Szostak

17.00 + Janina Adolf Bogusław Lis

                                         Sobota  25.09

7.00 -1/+ Adam Pszczoła – od chrześnicy i siostrzeńca z r.

       -2/+ Henryk Wacław Latkowscy

17.00  + Jan Łukasiewicz (r)

                                       Niedziela 26.09

7.45 + Mieczysław Malarczyk

9.30 -1/ + Wacław Stokowiec Mateusz Józoń (13r)

        -2/ + Stanisława Nowak (30r)

11.00  za parafian

12.30  O Boże błog. dla Stanisława Banasika w 89 urodziny

17.00  + Gustaw Złomek

Intencje 12.09.2021

Niedziela 12.09

7.45  + Stanisław Andrzej Józef Janina Krystyna Litwin Jan Anna Antoni Kargul

 9.30 -1/+ Genowefa (4r) Stanisław Buras Marianna Antoni Rozpara

        -2/ za parafian

11.00  I Rocznica Komunii św.

12.30  O Boże błog. dla dzieci, wnuków, prawnuków

17.00  + Teresa  Zygmunt Karol Anna (32 r) z r. Zubków – od córki Barbary

                                           Poniedziałek  13.09

7.00 + Henryk Kędzior – od brata Stanisława  z r.

17.00 + Waleria Stefan Wolski Maria Ignacy Witkowscy z r. Witkowskich i Wolskich  Mieczysław Stanisława Kraj

19.30 -1/ + Jadwiga (2r) Ryszard Janusz Musiał

         -2/ w intencji kapłanów: ks. proboszcz, ks. Dariusz Gącik ks. Artur Płaziński  ks. Józef Wycisło ks. Piotr Markielowski ks. Dominik Terczyński

                                             Wtorek 14.09

7.00  dziękczynna z prośba o Boże błog., łaskę zdrowia i Ducha Św. dla Kamila

17.00 o Boże błog. dla Mileny w 8 urodziny

                                              Środa 15.09

7.00 + Mieczysław  Durlej – od r. Zubek

17.00 ZBIOROWA

+ Henryk Ignacy Teofila Kołek Józef  Waleria Wiśniewscy

+ Barbara Niepsuj – pod rodz.  Rym i Górnicki

+ Maria Paw – od Jacka z r.

+ Joanna Rączka – od r. Sokołowskich

+Bogumiła Kuźma – od r. Toborowicz

+ Irena Maciejewska – od Bożeny Barwinek

+ Marian Woźniak – od żony Krystyny

+ Adam Darewicz – od sąsiadów z ul. Bobrzańskiej

                                          Czwartek 16.09

7.00 o Boże błog., zdrowie dla Anny i Zygmunta w 49 rocznicę ślubu oraz dla ich dzieci i   wnuków

17.00 + Apolonia (38r) Tadeusz (16r) Adamczyk

                                         Piątek 17.09

7.00 + Krystyna Wasilewska – od Anny i Piotra Kempów

17.00 dziękczynna z prośba o Boże błog., łaskę zdrowia i Ducha Św. dla Oli i Jerzego

                                         Sobota  18.09

7.00 o Boże błog. dla Karoliny i Karola w 1 rocz. ślubu

17.00  + Tadeusz Skrzyniarz

                                       Niedziela 19.09

7.45 -1/ + Jan Kędzior

        -2/ +  Stanisław Andrzej Józef Janina Krystyna Litwin Jan Anna Antoni Kargul

9.30 + Władysław Kotarzewski (27r)

11.00  za parafian

12.30  O Boże błog. dla Anny i Piotra w 25 roczn ślubu

17.00  + Wiesława Stawiarz Janina Kulińska