Intencje 6.11-13.11.2022

Niedziela 6.11

7.00 + za zmarłe członkinie Kół Róż MB Częstochowskiej

9.30  + za zmarłe członkinie Kół Róż z Zagród

       -2/ + Władysława Piotrowska – greg.

11.00  za parafian

12.30 w 10 roczn. ślubu Dawida i Dariioraz za Kubę w 6 ur. i Oliwię w 10 ur.

17.00 + Ryszard Syska (2r)

Poniedziałek 7.11

7.00  + Władysława Piotrowska – greg.

17.00 + z r. Grudniów  Kulińskich

Wtorek 8.11

7.00  -1/ + Andrzej Znojek (2r)

        -2/+ Władysława Piotrowska – greg.

17.00 + Janina Dziewięcka (3r)

Środa 9.11

7.00 + Władysława Piotrowska – greg

17.00  + Ewa Kowalczyk z r. Kowalczyków Kazimierz Jastrzębski z r.

           Jastrzębskich Anna Ignacy Skowron z r. Skowronów Lisków

 Czwartek 10.11

7.00 -1/ + Justyna Helicka – Kumorowska – od koleżanek

        -2/ + Władysława Piotrowska – greg.

17.00 ZBIOROWA

+ Czesław Staniek – od uczestników pogrzebu

+ Aniela Gładysz – od syna Józefa z r.

+ Genowefa Bielecka – od Iwony i Józefa Dulian

+ Jerzy Rym – od Rady Nadz. Spółdz. ,, Domator’’

+ Andrzej Dziura – od r. Hajduków

+ Magdalena Maciejewska  –  od szwagierki Małgorzaty z r.

+ Anna Brzoza – od siostry Agnieszki z mężem

+ Bolesław Wawrzycki – od r. Zubków

Piątek 11.11

7.00   + Władysława Piotrowska – greg.

11.00  w intencji ojczyzny

17.00 + Gustaw Złomek

Sobota 12.11

7.00  + Władysława Piotrowska – greg.

17.00 + Genowefa Krzysztof Ryszard Leon Wincenty Prędotka

Niedziela 13.11

7.00 + Stefania Władysław Bogusław Janusz Sobota

9.30  + Maria Bolesław Helena Gabryś

       -2/ + Władysława Piotrowska – greg.

11.00  za parafian

12.30 o Boże błog.., zdrowie, szczęśliwą operację dla Alicji

17.00 + Henryk Sokołowski (3r)

Intencje 30.10-6.11.2022

Niedziela 30.10

7.45 + Marianna Kokosińska

9.30 + Zdzisław Stolarczyk (18 r)

11.00  za parafian

12.30  + ks. Tadeusz Michalski

17.00 + Mieczysław Malarczyk

Poniedziałek 31.10

7.00  -1/ + Genowefa Bielecka – od Lucyny i Marka Dabrowskich z r.

          -2/ + Andrzej Dziura – od r. Błaziewiczów i Tylków

17.00 + Maria Franciszek Anna Kazimiera Styczeń Jan Józefa Tarach

Wtorek 1.11

7.45  -1/ + Stanisław Józef Andrzej Janina Krystyna Litwin Jan Anna Antoni

              Kargul

        -2/+ Bronisława Władysław Andrzej Maria Seweryn Władysław Maria

         Tadeusz Wireccy Maria Franciszek Szczepka

9.30 -1/+ Katarzyna Czesław Bednarczyk Bronisława Stanisław Galińscy z r.

          Bednarczyk Sobczyk Galiński Rabiej

         -2/ + Władysława Piotrowska – greg. 1

11.00  dziękczynna z prośbą o Boże błog., dary Ducha Św., za wstaw. NMP dla Karoliny i Steve oraz ich synów

Środa 2.11

7.45 + Wojciech Marianna Skrzypek Tadeusz Gorzędowski Zdzisław Stolarczyk Helena Gorzędowska Bronisław Kowalski Irena Stanisław Sokołowscy Zdzisław Skrzypek

9.30 + Zofia Bartnik z r. Bartników i Lisowskich

17.00 -1/ + Teresa Zygmunt Karol Anna  Bonifacy Zubek z r. Zubek Leokadia

               Gołębiowska Anna Kazimierz z r. Piziorskich Weronika Szlufik – od

               córki Barbary

         -2/ + Władysława Piotrowska – greg.

Czwartek 3.11

7.00 -1/ + Justyna Helicka – Kumorowska – od Rafała Maludzińskiego

        -2/ + Władysława Piotrowska – greg.

17.00 + Stanisława Józef Wotlińscy Marianna Wotlińska Józef Stanisław

            Piotrowscy

Piątek 4.11

7.00  -1/ + Franciszek Anna Pietrzyk Waldemar Rudawski

        -2/ + Władysława Piotrowska – greg.

17.00 + Edward Franciszek Franciszka Rączka Bronisława Józef Michalec

Sobota 5.11

7.00  -1/ + Jerzy Rym – od Urszuli i Andrzeja Lewandowskich

        -2/ + Władysława Piotrowska – greg.

17.00 -1/ + Eugeniusz Trojanowski (3r)

           -2/ + Piotr Niepsuj – od siostry Edyty z r.

Niedziela 6.11

7.00 + za zmarłe członkinie Kół Róż MB Częstochowskiej

9.30  + za zmarłe członkinie Kół Róż z Zagród

       -2/ + Władysława Piotrowska – greg.

11.00  za parafian

12.30 w 10 roczn. ślubu Dawida i Dariioraz za Kubę w 6 ur. i Oliwię w 10 ur.

17.00 + Ryszard Syska (2r)

Intencje 23-30.10.2022

Niedziela 23.10

7.45 + Stanisław Józef Andrzej Janina Krystyna Litwin Jan Anna Antoni Kargul

9.30 + Józef (3r) Helena Idzik – od córki z mężem

11.00   za parafian

12.30   o Boże błog. dla Anny i Norberta w 20 roczn. ślubu

17.00 + Stanisław Filipiak

Poniedziałek 24.10

7.00  + Genowefa Bielecka – od Małgorzaty Edwarda  Flazików z r.

17.00 + Marianna (11 r) Cecylia Banasik

Wtorek 25.10

7.00  -1/ + Magdalena Kobus – od koleżanek z przedszkola z Nowin

        -2/+ Jerzy Rym – od Jarosławy i Jacka Rek

17.00 + Danuta Bentkowska

Środa 26.10

7.00 + Irena Giemza -od r. Sokołowskich

17.00 + Jerzy Rym – od Anity Derszniak z r.

Czwartek 27.10

7.00 -1/ + Justyna Helicka – Kumorowska – od Haliny Waldemara  Janusów

         -2/+ Marcin Nowak Stanisław Rabiej

17.00 + Jerzy Rym – od syna Krzysztofa

Piątek 28.10

7.00  + Tadeusz Pawłowski

17.00 + Tadeusz Malicki

Sobota 29.10

7.00 + Eugeniusz Klamka

17.00 -1/ o Boże błog. dla Stasia w 3 urodziny, Neli w 1 ur., Karoliny w 30 ur.,

               oraz w 5 roczn. ślubu Karoliny i Kamila

           -2/ o szczęśliwe rozwiązanie dla Dominiki

Niedziela 30.10

7.45 + Marianna Kokosińska

9.30 + Zdzisław Stolarczyk (18 r)

11.00  za parafian

12.30  + ks.Tadeusz Michalski

17.00 + Mieczysław Malarczyk