Intencje 12.09.2021

Niedziela 12.09

7.45  + Stanisław Andrzej Józef Janina Krystyna Litwin Jan Anna Antoni Kargul

 9.30 -1/+ Genowefa (4r) Stanisław Buras Marianna Antoni Rozpara

        -2/ za parafian

11.00  I Rocznica Komunii św.

12.30  O Boże błog. dla dzieci, wnuków, prawnuków

17.00  + Teresa  Zygmunt Karol Anna (32 r) z r. Zubków – od córki Barbary

                                           Poniedziałek  13.09

7.00 + Henryk Kędzior – od brata Stanisława  z r.

17.00 + Waleria Stefan Wolski Maria Ignacy Witkowscy z r. Witkowskich i Wolskich  Mieczysław Stanisława Kraj

19.30 -1/ + Jadwiga (2r) Ryszard Janusz Musiał

         -2/ w intencji kapłanów: ks. proboszcz, ks. Dariusz Gącik ks. Artur Płaziński  ks. Józef Wycisło ks. Piotr Markielowski ks. Dominik Terczyński

                                             Wtorek 14.09

7.00  dziękczynna z prośba o Boże błog., łaskę zdrowia i Ducha Św. dla Kamila

17.00 o Boże błog. dla Mileny w 8 urodziny

                                              Środa 15.09

7.00 + Mieczysław  Durlej – od r. Zubek

17.00 ZBIOROWA

+ Henryk Ignacy Teofila Kołek Józef  Waleria Wiśniewscy

+ Barbara Niepsuj – pod rodz.  Rym i Górnicki

+ Maria Paw – od Jacka z r.

+ Joanna Rączka – od r. Sokołowskich

+Bogumiła Kuźma – od r. Toborowicz

+ Irena Maciejewska – od Bożeny Barwinek

+ Marian Woźniak – od żony Krystyny

+ Adam Darewicz – od sąsiadów z ul. Bobrzańskiej

                                          Czwartek 16.09

7.00 o Boże błog., zdrowie dla Anny i Zygmunta w 49 rocznicę ślubu oraz dla ich dzieci i   wnuków

17.00 + Apolonia (38r) Tadeusz (16r) Adamczyk

                                         Piątek 17.09

7.00 + Krystyna Wasilewska – od Anny i Piotra Kempów

17.00 dziękczynna z prośba o Boże błog., łaskę zdrowia i Ducha Św. dla Oli i Jerzego

                                         Sobota  18.09

7.00 o Boże błog. dla Karoliny i Karola w 1 rocz. ślubu

17.00  + Tadeusz Skrzyniarz

                                       Niedziela 19.09

7.45 -1/ + Jan Kędzior

        -2/ +  Stanisław Andrzej Józef Janina Krystyna Litwin Jan Anna Antoni Kargul

9.30 + Władysław Kotarzewski (27r)

11.00  za parafian

12.30  O Boże błog. dla Anny i Piotra w 25 roczn ślubu

17.00  + Wiesława Stawiarz Janina Kulińska

Intencje 5.09.2021

Niedziela 5.09

7.45 + Lucjan Jędrocha (7r)

9.30 + Daniel Porzucek Władysław Stefania  Wojsa

11.00  za parafian

12.30 w intencji kapłanów – od Margaretek

17.00  + Bogusława Kotarzewska (2r)

                                           Poniedziałek  6.09

7.00 + Zofia Bartnik z r. Bartników Lisowskich

17.00 -1/ + Marianna Lis – od Ireny i Leszka Rojek z r.

         -2/+ Adam Pszczoła

                                             Wtorek 7.09

7.00 + Edward Piłat – od szwagra Andrzeja z r.

17.00 + Jan Wasilewski (15r)

                                              Środa 8.09

7.00 + Józefa Głuszek – od rodz. Bąk

17.00 + Piotr Kruzel

                                          Czwartek 9.09

7.00  + Henryk Kędzior – od r.odz. Misztal

17.00 + Franciszka Henryk Stanisław Ryszard Stokowiec Leszek Borek Zdzisław Wnuk Mirosław Łukawski

                                          Piątek 10.09

7.00 + Janusz Bieńkowski – od rodz. Nowak Utrajczak Jaroń i Barbary Rutkowskiej

17.00 + Rozalia Seweryn (8r)

                                         Sobota  11.09

7.00 + Henryk  (4r) – od Marianny Karyś

17.00  o Boże błog. dla Barbary i Stanisława w rocznicę ślubu

                                       Niedziela 12.09

7.45 -1/ + Stanisław Andrzej Józef Janina Krystyna Litwin Jan Anna Antoni Kargul

        -2/ za parafian

9.30 + Genowefa (4r) Stanisław Buras Marianna Antoni Rozpara

11.00  I Rocznica Komunii św.

12.30  O Boże błog. dla dzieci, wnuków, prawnuków

17.00  + Teresa  Zygmunt Karol Anna (32 r) z r. Zubków – od córki Barbary

Intencje 22.08.2021

Niedziela 22.08

7.45 + Andrzej Marek Aniela Józef Litwin Jan Aniela Ganczarek

9.30 + Wacław Giemza (5r)

11.00  za parafian

17.00  + Bolesław Maria Władysław Sobczyk

                                           Poniedziałek  23.08

7.00 + Wojciech Marianna Skrzypek Tadeusz Gorzędowski Zdzisław Stolarczyk Helena  Gorzędowska

17.00  + Janina Władysław Mariusz Litwin

                                             Wtorek 24.08

7.00 -1/ + Lucjan Frankowicz (18r)

       -2/ o łaskę zdrowia dla męża i o łaskę spowiedzi

17.00 o Boże błog. Boże dla Tadeusza i Sabiny w 47 roczn. ślubu oraz o błog. dla ich dzieci i wnuków

                                              Środa 25.08

7.00 + Jan Krystyna Szmalec,  z r. Chatys

17.00 + Władysław Marianna Sobczyk Władysław Marianna Prędota

                                          Czwartek 26.08

7.00  + Czesław Gołuzd – od r. Skórów

 17.00 w 10 roczn. ślubu Mateusza i Pauliny  o Boże błog. i potrzebne łaski

                                          Piątek 27.08

7.00 + Marianna Lis – od swatowej Heleny z r.

17.00 o Boże błog. dla Stasia w 4 urodziny i w roczn. urodzin Zofii

                                         Sobota  28.08

7.00 -1/ + Wacław Latkowski

        -2/ o dobre relacje sąsiedzkie

17.00  o Boże błog. dla Agnieszki z okazji urodzin

                                       Niedziela 29.08

7.45 + Mieczysław Malarczyk

9.30 + Zofia Dąbrowa (3r)

11.00  w 15 rocz. ślubu Izabeli i Daniela Gajdzińskich – od mamy Krystyny z r.

17.00  + Genowefa Stefan Porzucek