OGŁOSZENIA PARAFIALNE 25.11. 2018 – Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

25 listopada  2018 – Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

– w piątek święto św. Andrzeja Apostoła

1…W środę na godz. 17.00 Apostolat Maryjny zaprasza do wspólnej modlitwy oraz na spotkanie formacyjne w  5 rocznicę  istnienia w naszej parafii.

2…W   sobotę – pierwszą miesiąca zapraszamy na Mszę św. o godz. 7.00 i nabożeństwo wynagradzające składane Niepokalanemu Sercu Maryi.

3….Przyszłą niedzielą rozpoczynamy Okres Adwentu. Adwent ma podwójny charakter. Jest czasem przygotowania do świąt Narodzenia Pańskiego, przez które wspominamy pierwsze przyjście Syna Bożego do ludzi. Jest także okresem, w którym oczekujemy Jego powtórnego przyjścia przy końcu czasów. Z tych względów Adwent jest czasem pobożnego i radosnego oczekiwania. Nadchodzący rok kościelny będziemy obchodzić pod hasłem ,, W mocy Bożego Ducha’’.

4….Dziś ostatnia niedziela roku kościelnego – Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata.

5….  W przyszła niedzielę po Mszy św. o godz. 12.30 spotkanie dla kandydatów bierzmowania i ich rodziców.

6… Do wieczności odszedł śp. Alfred Grabka. Wieczny odpoczynek racz mu….