OGŁOSZENIA PARAFIALNE 1.10. 2017 – 26 Niedziela Zwykła

–  w środę wspomnienie Św. Franciszka z Asyżu

– w czwartek wspomnienie Św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy

– w sobotę wspomnienie NM Panny Różańcowej

1….. Przeżywamy  październik – miesiąc modlitwy różańcowej. W dni powszednie będziemy modlić się tą modlitwą po Mszy świętej o godz. 17.00, a w niedzielę o godz. 16.30. O prowadzenie różańca prosimy :

– od poniedziałku do czwartku dzieci i młodzież

– w piątki Apostolat Maryjny

– w sobotę Koła Różańcowe naszej parafii

2… W czwartek 1 – szy miesiąca zapraszamy do udziału we Mszy św. w intencji kapłanów i powołań do kapłaństwa. Po Mszy św. adoracja Najśw. Sakramentu prowadzona przez chór parafialny. W tym dniu różaniec wyjątkowo przed Mszą św. o godz. 16.30. Na tę Mszę św. zapraszamy szczególnie młodzież przygotowującą się do bierzmowania.

3…. W pierwszy piątek miesiąca nabożeństwo do Serca Jezusowego. Spowiedź od 16.30. Zapraszamy do udziału dzieci , które niedawno przystąpiły do I Komunii św. Nie będzie spotkania z Kołami Różańcowymi.

4…. W sobotę we wspomnienie Najśw. Marii Panny Różańcowej  odbędzie się 9

Diecezjalna Pielgrzymka Wspólnot Żywego Różańca. Tym razem czciciele Różańca Świętego nawiedzą kielecką katedrę. Zapraszam wszystkich chętnych do udziału w tej pielgrzymce. Wyjazd indywidualny. Ja będę we wspólnocie z biskupem i kapłanami sprawował Mszę św. w intencji Kół Różańcowych naszej parafii.

4…. W przyszłą niedzielę – 17 Dzień Papieski pod hasłem „Idźmy z naprzód z nadzieją”. Przeprowadzona zostanie ogólnopolska zbiórka do puszek na Papieski Fundusz Dzieło Nowego Tysiąclecia. Ofiarami wspieramy ubogą,  uczącą się i studiującą  młodzież.

5…. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 12.30 poświęcenie różańców dzieci przygotowujących sie do I Komunii św.