OGŁOSZENIA PARAFIALNE 24.09. 2017 – 25 Niedziela Zwykła

24.09. 2017 –    25 Niedziela Zwykła

1. W liturgii w tym tygodniu:

– w poniedziałek wspomnienie Bł. Władysława z Gielniowa, kapłana

– we wtorek rocznica poświęcenia Kościoła Katedralnego w Kielcach

–  w środę  wspomnienie Św. Wincentego a Paulo, kapłana

– w czwartek wspomnienie Św. Wacława, męczennika

– w piątek Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała

– w sobotę wspomnienie św. Hieronima, kapłana i doktora Kościoła

1. W przyszłą niedzielę Uroczystość odpustowa ku czci naszej patronki Św. Teresy od Dzieciątka Jezus.  Uroczysta Msza św. z procesją o godz. 12.30. Na zakończenie Mszy św. poświęcenie płatków róż.
  2. W niedzielę rozpoczyna się październik – miesiąc modlitwy różańcowej. W dni powszednie będziemy modlić się tą modlitwą po Mszy świętej o godz. 17.00, a w niedzielę o godz. 16.30. Zapraszamy dzieci, kandydatów do bierzmowania, grupy modlitewne do wspólnej modlitwy.
  3. Do odpustu codziennie po Mszy św. o godz. 17.00 modlimy się Nowenną ku czci Św. Teresy.
  4. Zbiórka ministrantów w piątek o godz. 17.30.
  5. Trwają zapisy na pielgrzymkę Kół Różańcowych naszej diecezji do Bazyliki Katedralnej w Kielcach, która odbędzie się 7 pażdziernika.
  6. Spotkanie Apostolatu Maryjnego w środę 27 września o godz. 17.00.
  7.  Zapraszamy chętne osoby do sprzątania kościoła przed uroczystością odpustową w sobotę 30 września o godz. 9.00.