OGŁOSZENIA PARAFIALNE 9.06. 2019 – Zesłanie Ducha Świętego

9 czerwca 2019 – Zesłanie Ducha Świętego

– w poniedziałek święto NMP Matki Kościoła

– we wtorek wspomnienie św. Barnaby, apostoła

– w czwartek święto ku czci Jezusa Chrystusa Najwyższego i

Wiecznego Kapłana

– w piątek wspomnienie bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika

– w niedzielę Uroczystość Najświętszej Trójcy

1….W czwartek 13 maja o godz. 19.30  kolejne nabożeństwo fatimskie. O niesienie figury Matki Bożej procesji prosimy mieszkańców Słowika. Nabożeństwo poprowadzi józefita z Kielc ks. Roman Westwal

2… Wyjazd na pielgrzymkę dziękczynną na Święty Krzyż za dar I Komunii św. w najbliższą sobotę o godz.  9.00. Nadal przyjmujemy zgłoszenia.

3… Do sprzątania w sobotę rano zapraszamy mieszkańców ulic: Klembowskiego i Chorzowskiej przy kościele. Dziękujemy osobom z ul. Zalesie,  które wczoraj sprzątały kościół . Bóg zapłać.

4… W sobotę 15 czerwca  odbędą się XVII Diecezjalne Spotkanie Młodych w Wiślicy pod hasłem „Po co Ci to? Pod prąd do źródła”Oprócz Eucharystii, której będą przewodniczyć księża biskupi, będzie miał miejsce koncert zespołu niemaGOtu, znanego m.in. z hymnu Światowych Dni Młodzieży w Krakowie 2016 . Na spotkanie zapraszamy wszystkich, którzy odkrywają w sobie młodość.

5…Do wieczności odeszła z naszej wspólnoty śp. Czesława Ziętal. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…

6…. W minionym tygodniu odbyliśmy pielgrzymkę do sanktuarium Matki Bożej Kodeńskiej, patronki Podlasia. Dziękuję uczestnikom za wspólną modlitwę.