Ogłoszenia parafialne 8.12.2019

– w piątek wspomnienie Św. Łucji dziewicy, męczennicy

– w sobotę – wspomnienie Św. Jana od Krzyża, kapłana, doktora Kościoła

1….Dziś    obchodzimy Dzień modlitwy i pomocy materialnej Kościołowi na Wschodzie. Możemy włączyć się w to ważne dzieło, składając ofiary do puszek w ramach zbiórki, która będzie prowadzona przed kościołami w całej Polsce.

2… W środę na mszę św. o godz. 17.00 oraz na spotkanie formacyjne zaprasza Apostolat Maryjny.

3… Do sprzątania w sobotę rano zapraszamy mieszkańców ulicy Tarasowej .  Dziękujemy mieszkańcom ulicy Stacyjnej   za sprzątanie kościoła. Bóg zapłać.

4…. Prosimy o zgłaszanie chorych, których chcemy nawiedzić z posługą sakramentalną w najbliższą sobotę. Przez spowiedź i Komunię w stanie łaski uświęcającej  św. nasi chorzy niech po chrześcijańsku przeżyją Boże Narodzenie.

5….W najbliższą sobotę o godz. 19.00 w parafii Św. Jana Chrzciciela w Kielcach odbędą się nieszpory gregoriańskie w wykonaniu ,, Schola Cantorum Kielcensis’’. Organizatorzy prosza o przyniesienie świec.

6…..Dziękujemy  ks. prof. Adamowi Wilczyńskiemu  za przeprowadzone rekolekcje, modlitwę, świadectwo wiary. Bóg zapłać.