OGŁOSZENIA PARAFIALNE 8.10. 2017 – 27 Niedziela Zwykła

8.10.2017 –    27 Niedziela Zwykła

– w poniedziałek wspomnienie bł. Wincentego Kadłubka, biskupa

–  w piątek wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego, kapłana

1…. Dziś po Mszy św. do specjalnych puszek możemy złożyć ofiarę na  fundację ,,Dzieło Nowego  Tysiąclecia’’ wspierającą młodzież uczącą się i studiującą.

2…. W piątek ostatnie w tym roku nabożeństwo Fatimskie w stulecie objawień Matki Bożej. Zapraszamy do modlitwy o godz. 19.30.  O niesienie figury Matki Bożej prosimy mieszkańców Zagród.

3….. W sobotę  14 października Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji składamy najserdeczniejsze życzenia wszystkim nauczycielom, wychowawco i pedagogom.  Szczęść Boże!

4… W przyszłą niedzielę w całej Polsce liczymy wiernych uczestniczących we Mszy św. oraz przystępujących do Komunii św.

5….W przyszłą niedzielę przeżywamy w naszej parafii Dzień Seminaryjny. Będziemy gościć przedstawicieli  Wyższego Seminarium Duchownego w Kielcach  w osobach profesorów i kleryków, którzy wygłoszą homilie. Po Mszach świętych spotkania z alumnami naszego Seminarium. Taca zbierana podczas Mszy św. przeznaczona jest na potrzeby naszego Seminarium Duchownego.

6…  W niedzielę  przeżywaliśmy uroczystość odpustową ku czci Św. Teresy – naszej patronki. Pragnę podziękować wszystkim, którzy włączyli się w piękne przeżycie tego dnia, za modlitwę oraz złożone ofiary.