Ogłoszenia parafialne 8.09.2019

**** W liturgii w tym tygodniu:

– w piątek wspomnienie św. Jana Chryzostoma, biskupa i doktora Kościoła

– w sobotę Święto Podwyższenia Krzyża Świętego

 

1… Próba chóru w poniedziałek o godz. 18.00. Gorąco zachęcamy osoby, które chciałyby dołączyć do naszego parafialnego chóru i w ten sposób chwalić Boga, aby zgłosiły się do p. Katarzyny.

2…. Przez 3 lata w naszej parafii odbywały się spotkania  Wspólnoty Przyjaciela Oblubieńca. Spotkania tej grupy odbywać się będą teraz  w innej parafii. Dlatego zapraszamy wszystkich chętnych, osoby, które należały do tej wspólnoty, młodszych i starszych,  na spotkania Koła Biblijnego. Będziemy  czytać, rozważać i medytować Słowo Boże zapisane na kartach Pisma Świętego. Pierwsze spotkanie odbędzie się we wtorek o godz. 18.00 na salce parafialnej.

3….. Spotkania dla ministrantów odbywają się w każdą środę o godz. 18.15 na salce parafialnej. Do służby ministrantów zapraszamy również chłopców przed I Komunią .

4…. W piątek o godz. 19.30 zapraszamy na kolejne nabożeństwo

        fatimskie.  Prosimy mieszkańców Zagród o  niesienie figurki Matki Bożej.

5…..W sobotę, 14 września – w Święto Podwyższenia Krzyża Świętego – w wielu miejscach naszego kraju odbędą  spotkanie modlitewne „Polska pod Krzyżem”. Włączmy się do tej modlitwy i my w duchu solidarności i troski o Polskę, Kościół, rodzinę, o miejsce krzyża w naszej ojczyźnie. Zapraszamy na Mszę św. o godz. 17.00, adorację Najświętszego sakramentu, ucałowanie krzyża i Drogę krzyżową.

6… Do sprzątania w sobotę rano zapraszamy mieszkańców Sitkówki przy Ośrodku Zdrowia. Dziękujemy mieszkańcom Bloków nr 33 i 38, którzy wczoraj sprzątały kościół  oraz  za ofiarę na kwiaty. Bóg zapłać.

7… W przyszłą niedzielę po Mszy świętej o godz. 12.30 odbędzie się  spotkanie z kandydatami do bierzmowania i ich rodzicami.

8…. W sobotę 5 października w Jędrzejowie odbędzie się kolejna Pielgrzymka Kół Różańcowych naszej diecezji. Wszystkich chętnych prosimy o zapisywanie się na wyjazd.

9…. Dziękuję uczestnikom nocnego czuwania, które odbyło się w tym tygodniu na Jasnej Górze.