OGŁOSZENIA PARAFIALNE 8.04. 2018 – Niedziela Miłosierdzia

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

                                 8 kwietnia 2018 –  Niedziela Miłosierdzia

 

1….”Dziś po Mszy św. będziemy mogli ofiarą do puszek wesprzeć dzieła miłosierdzia Caritas Diecezjalnej. Niech to będzie gest naszej chrześcijańskiej miłości, którą mamy okazywać wszystkim a zwłaszcza ubogim, chorym, pogardzanym i zapomnianym. Za każdy dar serca na rzecz potrzebujących składam serdeczne Bóg zapłać”.  O godzinie 15.00 zaśpiewamy Koronkę do Bożego Miłosierdzia wraz z tekstami ,, Dzienniczka’’ Św. Faustyny. Zapraszamy na tę modlitwę.

Dziś o godz. 17.00 w kościele Chrystusa Odkupiciela w Nowinach odbędzie się Koncert – Pop Oratorium „Miłosierdzie Boże” inspirowane słowami św. Faustyny Kowalskiej z muzyką Zbigniewa Małkowicza.W oratorium weźmie udział wielu wybitnych solistów scen muzycznych. W czasie Koncertu można będzie dobrowolną ofiarą wesprzeć Hospicjum im. św. Matki Teresy z Kalkuty w Kielcach.

2….Jutro  Uroczystość Zwiastowania Pańskiego będziemy przeżywać Dzień Świętości Życia.

 

3…. W sobotę wyjazd na 5 Kielecką Diecezjalną Pielgrzymkę do Miechowa o godz. 7.30. Prowadzimy nadal zapisy.

 

4…W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić 2 Narodowy Dzień Czytania Pisma świętego. 10 minut przed każdą Msza świętą przeczytamy i wysłuchamy fragmentu Pisma św. i krótkiego rozważania.

 

5…. W przyszłą niedzielę na Mszę św. o godz. 12.30 i spotkanie zapraszamy rodziców i dzieci przygotowujące się do I Komunii św.

 

6.. Apostolat Maryjny naszej parafii organizuje w dniach 11 i 12 czerwca pielgrzymkę do Gietrzwałdu, Świętej Lipki, Stoczka Warmińskiego. Koszt 190 zł. Szczegóły znajdują się w gablocie dolnej Apostolatu Maryjnego .Zapraszamy do udziału  wszystkich chętnych.