Ogłoszenia parafialne 8.03.2020

1….Po Mszy św. do puszek możemy składać ofiary z racji Dnia Modlitwy, Postu i Solidarności z Misjonarzami.

 

2… W naszej diecezji codziennie w innej parafii sprawowana jest Msza św. o nowe i święte powołania do kapłaństwa. W najbliższy piątek zapraszam do takiej modlitwy w naszym kościele o godz. 17.00.

 

3…Do sprzątania w sobotę rano zapraszamy mieszkańców Zagród po drugiej stronie basenu. Dziękujemy mieszkańcom    Zagród przy basenie za sprzątanie kościoła oraz złożone ofiary.. Bóg zapłać.

 

4….„Rycerstwo Niepokalanej Diecezji Kieleckiej zaprasza na 23 Pielgrzymkę Pokutną do Kalwarii Świętokrzyskiej w Morawicy, która odbędzie się w sobotę 14 marca”. Szczegóły w gablocie.

5…. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy rekolekcje wielkopostne. Poprowadzi je ks. dr Mirosław Cisowski, dyrektor duszpasterstwa diecezji kieleckiej.  Niech modlitwa, spowiedź, wysłuchane Słowo Boże w czasie rekolekcji będą nam pomocą w dobrym przeżyciu Wielkanocy i wzmocnieniem naszej wiary. Dzieci tradycyjnie zapraszamy na Mszę św. o godz. 12.30, dorosłych na pozostałe. Program na następne dni podamy w niedzielę. Po Mszy św. o godz. 12.30 spotkanie z rodzicami klasy 3 – iej.

 

6…. W sobotę 4 kwietnia w godzinach dopołudniowych chcemy wyjechać autokarem do Nowej Słupi i stamtąd udać się na Drogę Krzyżową  na Święty Krzyż. Tam będziemy uczestniczyć we Mszy św. oraz ucałujemy relikwie Krzyża Świętego.  Od dziś prowadzimy zapisy na tę szczególną Drogę Krzyżową.

 

7…..W dniach 23 – 25 marca 2020 r. w Kościele p.w. św. Józefa Robotnika w Kielcach  odbędą się Rekolekcje Wielkopostne  

dla osób rozwiedzionych i żyjących w związkach niesakramentalnych. 

Szczegóły w gablocie.

 

8…. Wszystkim paniom  Wszystkim paniom z okazji Dnia Kobiet składamy najlepsze życzenia., aby z radością odkrywały swoją kobiecość każdego dnia.