OGŁOSZENIA PARAFIALNE 7 maja 2017 – 4 Niedziela Wielkanocna

– we wtorek – Święto Św. Andrzeja Boboli, kapłana i męczennika, patrona Polski

1. Wczoraj w Dyminach nasza diecezja pod przewodnictwem biskupa kieleckiego Jana Piotrowskiego uroczyście obchodziła stulecie objawień fatimskich. Dziękuję naszym parafianom, którzy uczestniczyli w tych obchodach. Już dziś zapraszam do udziału w naszych nabożeństwach fatimskich, które odbywają się 13 – go dnia miesiąca od maja do października.
  2. W przyszłą niedzielę na Mszę św. o godz. 12.30 zapraszamy dzieci klas 4 –ych, które przed rokiem przystąpiły do I Komunii św. Będziemy dziękować Bogu za tę łaskę, jaka wydarzyła się w ich życiu. Spowiedź dla tych dzieci i ich rodzin w piątek od godz. 16.00, a spotkanie formacyjne w sobotę o godz. 17.30.

3… Wspólnota Ruchu Światło-Życie naszej diecezji w dniach 19 – 21 maja zaprasza do Dębna koło Bodzentyna osoby od II klasy gimnazjum wzwyż na „Weekend <<Więcej o Miłosierdziu>>”

Koszt rekolekcji to 75 zł. Zaczynamy w piątek o godz. 18 kolacją, kończymy w niedzielę ok godz. 14.30. Zapisy u x. Artura .