ogłoszenia parafialne 7.07.2019

– w czwartek – święto Św. Benedykta, opata, patrona Europy

– w piątek wspomnienie Św. Brunona z Kwerfurtu, biskupa, męczennika

– w sobotę – wspomnienie świętych pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta

1….W sobotę 13 maja o godz. 19.30  kolejne nabożeństwo fatimskie. O niesienie figury Matki Bożej procesji prosimy mieszkańców Sitkówka. Nabożeństwo poprowadzi józefita z Kielc ks. Roman Westwal. Zapraszamy na to piękne nabożeństwo.

2… Do sprzątania w sobotę rano zapraszamy mieszkańców ul. Ustronie. Dziękujemy osobom z ul. Tarasowej, które wczoraj sprzątały kościół . Bóg zapłać.

3….W tym tygodniu rozpoczęliśmy remont budynku gospodarczego przy plebanii. Zostaną wykonane następujące prace: wymiana pokrycia dachowego, wymiana drzwi, malowanie na zewnątrz, położenie chodnika z kostki brukowej, inne pomniejsze prace z tym związane. W środku budynku powstaną dwie toalety,  z ciepłą wodą, ogrzewane zimą. Jedna z nich będzie dostosowana dla niepełnosprawnych. Ponieważ jesteśmy na początku prac, dlatego jeszcze nie wiemy ile dokładnie wyniosą koszta inwestycji. Na pewno środki , które mamy na koncie parafialnym wystarczą na pokrycie tych robót. Jednocześnie dziękuję tym osobom, które w tym roku złożyły na potrzeby parafii ofiary pieniężne.