OGŁOSZENIA PARAFIALNE 7.04. 2019 – V Niedziela Wielkiego Postu

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

                               7.04 2019 –   5 Niedziela Wielkiego Postu  

 

1….  ….Za tydzień Niedziela Palmowa. Rozpoczynamy Wielki Tydzień, który został ustanowiony w celu przeżycia przez Kościół Męki, Śmierci i zmartwychwstania Chrystusa Pana. Na mszy św. o godz.12.30 procesja z palmami i poświęcenie palm.

 

2….  Wyjazd na Drogę Krzyżową z Nowej Słupi na Święty Krzyż w sobotę o godz. 9.00. Koszt 15 zł. Wyjazd spod kościoła. Autokar zatrzyma się również na Sitkówce.

 

3… Dziękuję za ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego. Bóg zapłać mieszkańcom: – ul.  Zagrabowickiej i Charsznickiej,  Chorzowskiej na ,,Górce’’, Sędziszowskiej, Wolbromskiej, Części Charsznickiej, Laskowej, Zalesia i części Bobrzańskiej oraz osobom indywidualnym..

 

4…. Bóg zapłać uczestnikom i przygotowującym adorację pierwszoczwartkową oraz nabożeństwo Pierwszej Soboty.

 

5… Prosimy o zgłaszanie chorych do spowiedzi i Komunii św. Wielkanocnej.