Ogłoszenia parafialne 6.10.2019

– w poniedziałek wspomnienie NMP Różańcowej

– w środę wspomnienie bł. Wincentego Kadłubka, biskupa

1…Jutro wspominamy w liturgii NMP Różańcową. Na Mszę św. i różaniec o godz. 17.00 zapraszamy dzieci przygotowujące się do I Komunii św.. Dzieci otrzymają różańce, które zostaną poświęcone.

2….Także jutro o godz. 17.00 zostanie odprawiona Msza św. w intencji Kół Różańcowych naszej parafii, Zapraszamy wszystkie członkinie tychże Kół oraz ich rodziny. Dziękuję wszystkim uczestnikom wczorajszej pielgrzymki Kół Żywego Różańca do Jędrzejowa.

3… Spotkanie dla młodzieży naszej parafii w poniedziałek o godz. 16.00. Zapraszamy wszystkich chętnych począwszy od klasy 6 szkoły podstawowej.

4…. Spotkanie Kręgu Biblijnego w wyjątkowo w środę o godz. 18.15.

5… Do sprzątania w sobotę rano zapraszamy mieszkańców Zagród przy ulicy Krakowskiej. Dziękujemy mieszkańcom  Trzcianek z ulic: Świerkowej i Sosnowej., którzy wczoraj sprzątali kościół. Bóg zapłać.

6…. W przyszłą niedzielę ostatnie w tym roku nabożeństwo Fatimskie. Zapraszamy do modlitwy o godz. 19.30.  O niesienie figury Matki Bożej prosimy mieszkańców Markowizny.

7…. W przyszłą niedzielę obchodzimy 19  Dzień Papieski pod hasłem „Wstańcie, chodźmy”. Przeprowadzona zostanie ogólnopolska zbiórka do puszek na Papieski Fundusz Dzieło Nowego Tysiąclecia. Ofiarami wspieramy ubogą,  uczącą się i studiującą  młodzież.

8…  We wtorek   przeżywaliśmy uroczystość odpustową ku czci Św. Teresy – naszej patronki. Pragnę podziękować wszystkim, którzy włączyli się w piękne przeżycie tego dnia, chórowi parafialnemu, asyście, wszystkim za modlitwę oraz złożone ofiary.

9…. Bóg zapłać alumnom naszego Wyższego Seminarium Duchownego w Kielcach za wygłoszone dziś Słowo Boże, modlitwę, obecność i świadectwo powołania do kapłaństwa.