OGŁOSZENIA PARAFIALNE 6.05. 2018 – 6 Niedziela Wielkanocna

6 maja 2018 –  6 Niedziela Wielkanocna

– w poniedziałek Uroczystość NMP Matki Łaski Bożej – patronki Kielc

– we wtorek Uroczystość Św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski i diecezji kieleckiej

1. Elektrośmieci, z których zostaną otrzymane środki na misje, możemy składać do  piątku na placu przy plebanii.

2. Próba chóru jutro w poniedziałek o godz. 18.00.

3. We wtorek po Mszy św. o godz. 17.00 spotkanie pielgrzymów udających się do Lwowa.

4. We wtorek i czwartek po Mszy św. o godz. 17.00  spotkanie z dziećmi komunijnymi.

5. W środę i piątek po Mszy św. o godz. 17.00 spotkanie z kandydatami do bierzmowania.

6. W przyszłą niedzielę 13 maja o godz. 19.30  pierwsze nabożeństwo fatimskie. Ponieważ figurkę Matki Bożej mamy ubraną, dlatego prosimy mieszkańców Trzcianek o niesienie jej w procesji.

7. Prowadzimy zapisy na film ,, Paweł. Apostoł Chrystusa”. Seans w czwartek  godz. 19.30 w kinie Helios.