OGŁOSZENIA PARAFIALNE 12.11. 2017 – 32 Niedziela Zwykła

12.11.2017 –    32 Niedziela Zwykła

– w poniedziałek wspomnienie Świętych Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników Polski

– w piątek wspomnienie Św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy

– w sobotę wspomnienie Bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy

1…..Dziś przeżywamy  Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Modlimy się za naszych braci w wierze na całym świecie. Każdego roku za wiarę ginie ok. 100 000 chrześcijan, miliony są szykanowane, żyjący w strachu, przed utratą pracy, wygnaniem, zniszczeniem dorobku życia. Wszystko tylko dlatego, że nie wstydzą się być uczniami Chrystusa.

2….. W czwartek o godz. 17.30  spotkanie  z przedstawicielami firmy szyjącej stroje pierwszokomunujne. Zapraszam rodziców i dzieci klasy 3

3…. Papież Franciszek mianował ks. prałata Andrzeja Kaletę biskupem pomocniczym naszej diecezji. Biskup Jan Piotrowski kieruje do nas słowo w związku z tym radosnym wydarzeniem.