29.08.2021 – 22 Niedziela zwykła

1.  w tym tygodniu w liturgii:

w piątek wspomnienie św. Grzegorza Wielkiego, papieża i doktora Kościoła

2. W tym tygodniu pierwszy czwartek miesiąca. Do modlitwy intencji kapłanów i powołanych do służby Bożej na  Mszę św. o godz. 17.00 zapraszamy w szczególności Grono Przyjaciół Seminarium.

3. W piątek pierwszy miesiąca nabożeństwo do Najświętszego Serca Jezusa o godz. 17.00. Spowiedź od 16.30. Do udziału w nabożeństwie zapraszamy szczególnie dzieci, które niedawno przystąpiły do I Komunii św. Po nabożeństwie spotkanie z kołami różańcowymi.

4. W sobotę – pierwszą miesiąca o godz. 7.00 rano zapraszamy na nabożeństwo wynagradzające składane Niepokalanemu Sercu Maryi.

5. Tradycyjnie z 4 na 5 września nasza parafia włącza się w czuwanie na Jasnej Górze. Od dziś trwają zapisy. Liczba uczestników ograniczona do 26 osób. Wyjazd w sobotę o godz. 18.00. Koszt 30 zł.

6. W sobotę (28 sierpnia) w parafii p.w. św. Maksymiliana Kolbego w Kielcach będzie miała miejsce modlitwa przy Symbolach Światowych Dni Młodzieży. Początek modlitewnego spotkania o godz. 18.00. Serdecznie zachęcamy do uczestnictwa.

7. Z naszej wspólnoty parafialnej odszedł do wieczności śp. Aleksy Wójcik z Zalesia. Pogrzeb we wtorek o godz. 13.00. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…

8. Wszystkim Solenizantkom i Solenizantom, którzy będą obchodzić swoje imieniny
w tym tygodniu, życzymy Bożej Opieki, Bożego błogosławieństwa oraz nieustannego doświadczenia działania Bożej łaski, wypraszanej za pośrednictwem Waszych świętych Patronów.

9. Na całe niedzielne świętowanie Dnia Pańskiego oraz nadchodzący tydzień składamy Wszystkim życzenia Bożego Błogosławieństwa. Szczęść Boże.