OGŁOSZENIA PARAFIALNE 4 czerwca 2017 – Zesłanie Ducha Świętego

– w czwartek  – święto ku czci   Jezusa Chrystusa Najwyższego i

Wiecznego Kapłana

– w sobotę wspomnienie Bł. Bogumiła, biskupa

– w przyszłą niedzielę Uroczystość Najświętszej Trójcy.

1….W sobotę na Mszy św. o godz.11.00 grupa dzieci klasy 3 po raz pierwszy przystąpi do I Komunii św.. Dzień ten jest prawdziwym świętem dla tych dzieci, ich rodzin i całej parafii. Spowiedź dla dzieci oraz ich chrzestnych i rodzin w piątek od godz.16.00. Przypomnijmy sobie naszą I Komunię św. i zatęsknijmy do Chrystusa obecnego pod postacią chleba. Niech także spotkanie przy stole w domu zachowa religijny charakter i odbędzie się w sposób godny.

Spotkanie przedkomunijne jutro po Mszy św. wieczornej.

2…. Skończył się miesiąc maj. Bóg zapłać za udział wielu osób w nabożeństwie w kościele, a także modlącym się prywatnie przy figurach i  domu.

3…. Dziękuję panom , którzy wynosili ławki z kościoła, przed kompleksowym czyszczeniem, myciem i polerowaniem posadzki kościoła. Dziękuję także paniom, które przy  tej okazji czyściły lamperie. Bóg zapłać.

4…. Po Mszach św. możemy złożyć ofiarę na budowę świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie.

5….W piątek 9 czerwca  godz. 17.00 w auli Kurii Diecezjalnej organizowany jest kurs dla fotografów i filmujących w kościołach.