OGŁOSZENIA PARAFIALNE 4.11. 2018 – 31 Niedziela Zwykła

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

                                4 listopada  2018 – 31 Niedziela Zwykła

**** W liturgii w tym tygodniu:

– w piątek Święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej

 – w sobotę wspomnienie Św. Leona Wlk. papieża i doktora Kościoła

 

1…. W czwartek 8 listopada po wieczornej Mszy św.  o  godz. 17.00 zapraszamy na naszą comiesięczną adorację Najświętszego sakramentu. Nasza modlitwa i czuwanie niech będą wyrazem wdzięczności Bogu za dar świętych oraz za naszych bliskich zmarłych.

2….W  przyszłą niedziele obchodzimy Święto narodowe –100  rocznicę odzyskania niepodległości po ponad stuletniej niewoli. Zapraszamy do modlitwy w intencji Polski o godz. 12.30.

3…W listopadowe dni pamiętajmy częściej o naszych zmarłych. Nasza modlitwa, ofiara i cierpienia, odpusty ofiarowane w ich intencji niech będą wyrazem naszej wiary i wdzięczności za dobra, jakie od nich kiedyś otrzymaliśmy w życiu.

 4….Za zmarłych  wspominanych w wypominkach całorocznych modlimy się w niedziele przed Mszą św. o godz. 11.00, półrocznych przed Mszą św. o godz. 12.30, jednorazowe do 8 listopada.  Proszę o zgłaszanie się do zakrystii w celu wyjaśniania wszelkich niejasności, błędów przy okazji wyczytywania wypominków.

  5…. Do wieczności odszedł z naszej wspólnoty śp. Wiesław Dudek. Pogrzeb

         jutro o godz. 13.00. wieczny odpoczynek racz mu dać Panie….