Ogłoszenia parafialne 4.10.2020

– w poniedziałek wspomnienie Św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy

– w środę wspomnienie NMP Różańcowej

– w piątek wspomnienie bł. Wincentego Kadłubka, biskupa

1…  W miniony czwartek   przeżywaliśmy uroczystość odpustową ku czci Św. Teresy – naszej patronki. Pragnę podziękować wszystkim, którzy włączyli się w piękne przeżycie tego dnia, chórowi parafialnemu, asyście, wszystkim za modlitwę oraz złożone ofiary.

2….W środę we wspomnienie Matki Bożej Różańcowej o godz. 17.00 będzie sprawowana Msza św. w intencji wszystkich Kół Różańcowych naszej parafii. Zapraszamy wszystkie członkinie tychże Kół oraz ich rodziny do wspólnej modlitwy.

3… W przyszłą niedzielę na Mszę św.  o godz. 12.30.00 zapraszamy dzieci przygotowujące się do I Komunii św.. Dzieci przyniosą różańce, które zostaną poświęcone.

4…. W przyszłą niedzielę obchodzimy 20  Dzień Papieski pod hasłem „Totus Tuus”. Przeprowadzona zostanie ogólnopolska zbiórka do puszek na Papieski Fundusz Dzieło Nowego Tysiąclecia. Ofiarami wspieramy ubogą,  uczącą się i studiującą  młodzież.

5… Przed tygodniem do puszek na potrzeby ofiar pożaru na Lesbos zebraliśmy 450 zł.

6…. Jak już wspominaliśmy dzieci komunijne złożyły dar ołtarza w wysokości 2000 zł. Z tych środków został zakupiony nowy kielich oraz zostanie odnowiony jeden stary kielich oraz zostaną odnowione pateny.

7…. Dzisiejsza taca jest przeznaczona na tzw. ,,Świętopietrze’’, czyli potrzeby Stolicy Apostolskiej

Numer konta parafialnego 56 1240 1372 1111 0010 4652 1023