Ogłoszenia parafialne 4.08.2019

– w czwartek  wspomnienie Św. Dominika kapłana,,

– w piątek Św. Teresy Benedykty od Krzyża, męczennicy – patronki Europy,

– w sobotę święto Św. Wawrzyńca diakona, męczennika,

1…. Jutro rozpoczyna się 38 Piesza Pielgrzymka Kielecka do Częstochowy. Pielgrzymi w czwartek dotrą do Kielc. Pamiętajmy o nich w modlitwie, zwłaszcza, że są wśród nich nasi parafianie. Zachęcam do udziału w pielgrzymce w grupie duchowej. Pielgrzymów tej grupy zapraszamy do uczestnictwa we Mszy św. w naszym kościele o godz. 7.00 lub o godz. 17.00 oraz w Apelu Jasnogórskim o godz. 21.00 codziennie od 5 do 13 sierpnia. Chętnych do uczestnictwa w grupie duchowej proszę o zgłoszenie się do zakrystii.

2… Przed tygodniem przy okazji poświęcenia pojazdów kierowcy złożyli ofiarę w wysokości 1360 zł. Pieniądze te zostały przekazane MIVA Polska na zakup środków transportu na potrzeby misji. Bóg zapłać.

3… W tym tygodniu zostały wykonane prace wstępne do nowych schodów na chór.  Polegały na wstawieniu słupa stalowego oraz usunięciu części stropu. Reszta prac w terminie późniejszym.

4… Do sprzątania w sobotę rano zapraszamy mieszkańców ul. Charsznickiej. Dziękujemy osobom z ul. Chorzowskiej i Trzuskawickiej które wczoraj sprzątały kościół . Bóg zapłać

5…. Dziękuję osobom, które złożyły ofiary na potrzeby parafii i remontu budynku gospodarczego. Bóg zapłać.