OGŁOSZENIA PARAFIALNE 4.02. 2018 – 5 Niedziela Zwykła

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

                             4 lutego 2018 –   5 Niedziela Zwykła  

 

1…..*** W liturgii w tym tygodniu:

– we wtorek – wspomnienie świętych męczenników Pawła Miki i towarzyszy

– w sobotę wspomnienie Św. Scholastyki, dziewicy

 

2….. W 1993 r. Ojciec Święty Jan Paweł II ogłosił dzień wspomnienia NMP z Lourdes – 11 lutego – Światowym Dniem Chorych. Wraz z całym Kościołem włączamy się i my w obchody tego Dnia. Zapraszam w przyszłą niedzielę na Mszę św. o godz. 11.00 ludzi chorych, starszych, niepełnosprawnych. Na tej Mszy św. chorym udzielimy sakramentu namaszczenia.

 

3…Zachęcamy do lektury czasopism katolickich.: tygodników ,, Niedziela’’, ,, Gość Niedzielny’’, miesięcznika ,, Do Pani’’ dwumiesięcznika ,, Miłujcie się’’ – to propozycja szczególnie do młodzieży. Posiadamy biblioteczkę z której możemy korzystać. W dzwonnicy są wystawione na stoliku także foldery, obrazki, informatory do pobrania za darmo. Przypominamy, że w każdą niedzielę otrzymujemy w dużej ilości tygodnik ,, eM’’ , który możemy sobie zabrać do domu za darmo.