OGŁOSZENIA PARAFIALNE 31.03. 2019 – IV Niedziela Wielkiego Postu

31.03 2019 –   4 Niedziela Wielkiego Postu

1… W tym tygodniu pierwszy czwartek miesiąca. Zapraszamy do adoracji Najśw. Sakramentu po Mszy św. o godz. 17.00. Zapraszamy wszystkich chętnych.

2….W pierwszy piątek miesiąca nabożeństwo do Serca Jezusowego. Spowiedź od 16.30. Po Mszy św.  spotkanie z Kołami Różańcowymi.

3……W   sobotę – pierwszą miesiąca zapraszamy na Mszę św. o godz. 7.00 i nabożeństwo wynagradzające składane Niepokalanemu Sercu Maryi. Zapraszamy do modlitwy czcicieli Matki Bożej.

4…. W przyszłą niedzielę na Mszę św. o godz. 12.30 zapraszamy dzieci klas 3 – komunijnej oraz ich rodziców na poświęcenie książeczek do nabożeństwa.

5….Bóg zapłać za ofiary na kwiaty do grobu Pańskiego mieszkańcom: Zagród, Wodnej, Trzuskawickiej, Sławkowskiej i Olkuskiej, Będzińskiej, Tarasowej wraz z Klembowskiego i Żrałka,  Markowizny.

6….Pragnę podziękować wszystkim uczestnikom rekolekcji parafialnych, chórowi z p. Katarzyną za modlitwę, obecność i  świadectwo wiary.

7….Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. św. Stanisława Kostki w Kielcach serdecznie zaprasza uczniów klas VIII Szkół Podstawowych oraz klas trzecich Gimnazjum na Dzień Otwartej Szkoły w sobotę 6 kwietnia 2019 r. w godz. 10.00 – 14.00.      Szczegóły na strona internetowej:  www.kostka-kielce.pl

8…. Z naszej wspólnoty do wieczności odeszli: Alina Tamborska oraz Zdzisław Huk, którego pogrzeb odbędzie się we wtorek o godz. 14.00.