Ogłoszenia parafialne 30.08.2020

– we wtorek wspomnienie bł. Bronisławy, dziewicy

– w czwartek wspomnienie Św. Grzegorza Wielkiego, papieża, doktora Kościoła

1… We wtorek 81 rocznica wybuchu II wojny światowej. Módlmy się za poległych i zaginionych, zmarłych na polach bitew, zamordowanych w obozach kaźni.

2…. W czwartek o godz. 11.00 uczniowie i wychowawcy ORETW Mszą św. będą się modlić o Boże błogosławieństwo w nowym roku szkolnym.

3… W tym tygodniu pierwszy czwartek miesiąca. Do modlitwy intencji kapłanów i powołanych do służby Bożej na  Mszę św. o godz. 17.00 zapraszamy w szczególności Grono Przyjaciół Seminarium.

4… W pierwszy piątek miesiąca nabożeństwo do Serca Jezusowego o godz. 17.00. Po Mszy św. wystawienie Najśw. Sakramentu i modlitwa za misje i misjonarzy.  Po Mszy św. spotkanie z Kołami Różańcowymi naszej parafii.

5……W   sobotę – pierwszą miesiąca zapraszamy na Mszę św. o godz. 7.00 i nabożeństwo wynagradzające składane Niepokalanemu Sercu Maryi. Zapraszamy do modlitwy czcicieli Matki Bożej.

6…. Od przyszłej niedzieli sprawujemy Msze św. o godz. 12.30.

7… I rocznicę Komunii Św. dzieci będą obchodzić 13 września na Mszy św. o godz. 12.30.