OGŁOSZENIA PARAFIALNE 3.02. 2019 – IV Niedziela Zwykła

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

                        3 lutego 2019 –   4 Niedziela Zwykła  

 

 

1…..*** W liturgii w tym tygodniu:

– w poniedziałek – wspomnienie Św. Agaty, dziewicy, męczennicy

– w środę  – wspomnienie świętych męczenników Pawła Miki i towarzyszy

 

2…. Dobiegła końca wizyta duszpasterska. Pragnę podziękować wszystkim za życzliwe przyjęcie. Podczas nawiedzin  kapłan wnosi do domów i rodzin Boże błogosławieństwo. Była to okazja do wspólnej modlitwy,  omówienia  problemów dotyczące życia naszej wspólnoty, parafii. Dziękuję za wszystkie rady, propozycje, uwagi o funkcjonowaniu naszej parafii. Bóg zapłać za ofiary złożone z tej okazji, które posłużą także do planowanych przez nas prac w tym roku.

 

3….. W środę na Mszę św. o  godz. 17.00  i spotkanie zaprasza Apostolat           Maryjny.

4….W tym tygodniu pierwszy czwartek miesiąca. Zapraszamy do adoracji Najśw. Sakramentu po Mszy św. o godz. 17.00. Zapraszamy wszystkich chętnych.

 

5…Zachęcamy do lektury czasopism katolickich.: tygodników ,, Niedziela’’, ,, Gość Niedzielny’’, dwumiesięcznika ,, Miłujcie się’’ – to propozycja szczególnie do młodzieży. Posiadamy biblioteczkę z której możemy korzystać. W dzwonnicy są wystawione na stoliku także foldery, obrazki, informatory do pobrania za darmo. Przypominamy, że w każdą niedzielę otrzymujemy w dużej ilości tygodnik ,, eM’’ , który możemy sobie zabrać do domu za darmo.