OGŁOSZENIA PARAFIALNE 29.07. 2018 – 17 Niedziela Zwykła

29 lipca 2018 – 17 Niedziela Zwykła

– w środę wspomnienie Św. Alfonsa Marii Liguori, biskupa i doktora Kościoła,

– w sobotę wspomnienie św. Jana Marii Vianneya,

1. … W czwartek – pierwszy miesiąca modlimy się w intencji kapłanów i o nowe powołania do służby Bożej.

2… W tym tygodniu 1 – szy piątek miesiąca. Zapraszamy na nabożeństwo do Serca Jezusowego, szczególnie dzieci ,które niedawno przystąpiły do I Komunii św. na godz. 17.00 . Spowiedź od godz. 16.30. Po nabożeństwie spotkanie z Kołami Różańcowymi.

3…W   sobotę – pierwszą miesiąca zapraszamy na nabożeństwo wynagradzające składane Niepokalanemu Sercu Maryi. Po Mszy św. o godz. 7.00 przy wystawionym Najśw. Sakramencie odmówimy różaniec, a następnie 15 minutowe rozmyślanie. Zapraszamy do modlitwy czcicieli Matki Bożej.

4… W przyszłą niedzielę wyrusza na Jasną Górę Piesza Pielgrzymka, a wraz z nią kilkoro naszych parafian. Prosimy ich o modlitwę w naszych intencjach, w intencjach naszej parafii.

Możemy duchowo  uczestniczyć w pieszej pielgrzymce do Matki Bożej. Zachęcam do takiej formy udziału. Program znajduje się na specjalnych folderach, które możemy pobrać w zakrystii.

5… W miesiącu sierpniu biskupi tradycyjnie apelują o zachowanie trzeźwości i składanie duchowych ofiar w intencji osób uzależnionych.

6… Przed tygodniem przy okazji poświęcenia pojazdów kierowcy złożyli ofiarę w wysokości 1030 zł. Pieniądze te zostały przekazane MIVA Polska na zakup środków transportu na potrzeby misji. Bóg zapłać.

7… W najbliższy czwartek  parafia Posłowice organizuje pielgrzymkę jednodniową do Lichenia. Zainteresowani  proszeni są o zgłoszenie się do zakrystii. Wyjazd o godz. 4.00, koszt pielgrzymki 80 zł.

Onet Poczta – aplikacja e-mail

Pobierz dla androida