Ogłoszenia parafialne 28.06.2020

** w tym tygodniu w liturgii:

– w piątek święto św. Tomasza, apostoła

1…. Jutro w poniedziałek Uroczystość Św. Piotra i Pawła, Apostołów. Msze św. o godz. 7.45,  11.00,  17.00. Pamiętajmy w modlitwie o Piotrze naszych czasów – papieżu Franciszku

2…. W środę dzień imienin ks. Bpa Mariana Florczyka. Pamiętajmy o solenizancie w naszych modlitwach.

3…. W piątek pierwszy miesiąca nabożeństwo do Najśw. Serca Jezusa o godz. 17.00.

4….W   sobotę – pierwszą miesiąca zapraszamy na nabożeństwo wynagradzające składane Niepokalanemu Sercu Maryi. Po Mszy św. o godz. 7.00 przy wystawionym Najśw. Sakramencie odmówimy różaniec, a następnie 15 minutowe rozmyślanie. Zapraszamy do modlitwy czcicieli Matki Bożej.

5…. Z racji epidemii i zgodnie z zarządzeniem ks. biskupa Jana Piotrowskiego do chorych w domach udajemy się tylko w sytuacjach nadzwyczajnych

6…. W okresie wakacji, czyli od najbliższej niedzieli nie będzie sprawowana  Msza św. o godz. 12.30.

7… Spotkania kandydatów do bierzmowania we wtorek i czwartek o godz. 9.30 oraz w niedzielę o 12.30.

8….Katolickie Liceum Ogólnokształcące im św. Stanisława Kostki w Kielcach ogłasza rekrutację do klas pierwszych. Liceum objęte jest naborem w systemie elektronicznym. O przyjęciu decyduje ilość zdobytych punktów na egzaminie ósmoklasistów oraz za oceny i za inne osiągnięcia. 

Szczegóły na stronie rekrutacyjnej liceum WWW.KOSTKA-KIELCE.pl

9…. Rozpoczynają się wakacje, czas urlopów, odpoczynku. Życzymy wszystkim nabrania sił fizycznych i duchowych. Nie zapominajmy o niedzielnej Mszy św., o naszych katolickich obowiązkach, pamiętajmy o chrześcijańskim spełnianiu wolnego czasu.

                               Numer konta parafialnego 56 1240 1372 1111 0010 4652 1023