OGŁOSZENIA PARAFIALNE 28.01. 2018 – 4 Niedziela Zwykła

28.01.2018 –   4 Niedziela Zwykła

1…..*** W liturgii w tym tygodniu:

– w środę wspomnienie Św. Jana Bosko, kapłana

2…W środę na modlitwę i spotkanie formacyjne o godz. 17.00 zaprasza Apostolat Maryjny.

3… W piątek 2 lutego obchodzimy Święto Ofiarowania Pańskiego, czyli Matki Bożej Gromnicznej.  Tego dnia gromadzimy się w świątyniach z gromnicami w dłoniach, aby je poświęcić. Święto to przypomina nam prawdę, że Chrystus jest światłością świata i naszym światłem w życiu. Jest to zarazem Światowy Dzień Życia Konsekrowanego, czyli tych, którzy złożyli śluby czystości, ubóstwa i posłuszeństwa. Taca zbierana jest w tym dniu na potrzeby klasztorów kontemplacyjnych. Msze św. o godz. 7.45,  11.00,  17.00.

Na Mszę św. o godz. 17.00 zapraszamy dzieci klasy 3 ze świecami.  Odnowimy przyrzeczenia chrzcielne. Jest to zarazem pierwszy piątek miesiąca.

Po Mszy św. wieczornej zapraszamy do modlitwy i adoracji Najświętszego Sakramentu.

4…. Rodziny, które nie przyjęły z różnych racji księdza podczas wizyty duszpasterskiej będziemy nawiedzać w poniedziałek od godz. 17.45. Prosimy chętnych o zgłoszenia.

5…. Dobiegła końca wizyta duszpasterska. Pragnę podziękować wszystkim za życzliwe przyjęcie. Podczas nawiedzin  kapłan wnosi do domów i rodzin Boże błogosławieństwo. Była to okazja do wspólnej modlitwy, w niektórych domach już dawno nie praktykowanej. Omawialiśmy problemy dotyczące życia naszej wspólnoty, parafii. Dziękuję za wszystkie rady, propozycje, uwagi o funkcjonowaniu naszej parafii. Bóg zapłać za ofiary złożone z tej okazji.