OGŁOSZENIA PARAFIALNE 27.01. 2019 – III Niedziela Zwykła

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

                         27 stycznia 2019 –  3 Niedziela Zwykła

 

 

  1…..*** W liturgii w tym tygodniu:

– w poniedziałek wspomnienie Św. Tomasza z Akwinu, kapłana i doktora Kościoła

– w czwartek wspomnienie Św. Jana Bosko, kapłana

 

 2…. W piątek pierwszy miesiąca nabożeństwo do Najśw. Serca Pana Jezusa o godz. 17.00. Spowiedź od 16.30. Po Nabożeństwie spotkanie z Kołami Różańcowymi z naszej parafii.

 

 

3… W sobotę 2 lutego obchodzimy Święto Ofiarowania Pańskiego, czyli Matki Bożej Gromnicznej.  Tego dnia gromadzimy się w świątyniach z gromnicami w dłoniach, aby je poświęcić. Święto to przypomina nam prawdę, że Chrystus jest światłością świata i naszym światłem w życiu. Jest to zarazem Światowy Dzień Życia Konsekrowanego, czyli tych, którzy złożyli śluby czystości, ubóstwa i posłuszeństwa. Taca zbierana jest w tym dniu na potrzeby klasztorów kontemplacyjnych. Msze św. o godz. 7.45,  11.00,  17.00.

      Na Mszę św. o godz. 11.00 zapraszamy dzieci klasy 3 ze świecami.  Odnowimy przyrzeczenia chrzcielne.

 

4… W najbliższą sobotę –  pierwszą w tym miesiącu – zapraszamy do nabożeństwa ku czci Niepokalanemu Sercu Maryi,  wynagradzającemu za nasze grzechy. O godz. 7.00 wystawienie Najśw. Sakramentu, różaniec i rozważanie oraz Msza św. o godz. 7.45.

 

5… Próba chóru w poniedziałek o godz. 17.00

 

6….. Porządek wizyty duszpasterskiej w tym tygodniu od godz. 15.30,

               a w sobotę od 9.00.

 

28 stycznia/poniedziałek/ – ul. Garbarska – 2 księży

29 stycznia/ wtorek/- Zalesie numery nieparzyste – 2 księży

30 stycznia /środa/ – Zalesie numery parzyste od nr 2-44 i Wodna – 2 księży

31 stycznia /czwartek/ – ul. Olkuska – 2 – księży