OGŁOSZENIA PARAFIALNE 26.11. 2017 – Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

26.11.2017 –    Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

– w czwartek święto św. Andrzeja Apostoła

1.  W środę na godz. 17.00 Apostolat Maryjny zaprasza do wspólnej modlitwy oraz na spotkanie formacyjne w  4 rocznicę  istnienia w naszej parafii.
  2.  W piątek pierwszy miesiąca nabożeństwo do Serca Jezusowego o godz. 17.00. Spowiedź od 16.30. Zapraszamy szczególnie dzieci klasy 4.
  3.   Przyszłą niedzielą rozpoczynamy Okres Adwentu. Adwent ma podwójny charakter. Jest czasem przygotowania do świąt Narodzenia Pańskiego, przez które wspominamy pierwsze przyjście Syna Bożego do ludzi. Jest także okresem, w którym oczekujemy Jego powtórnego przyjścia przy końcu czasów. Z tych względów Adwent jest czasem pobożnego i radosnego oczekiwania. Nadchodzący rok kościelny będziemy obchodzić pod hasłem ,, Jesteśmy napełnieni Duchem Świętym’’.
  4. Dziś ostatnia niedziela roku kościelnego – Uroczystość Jezusa Chrystusa króla Wszechświata.
  5. Tegoroczne rekolekcje adwentowe przeprowadzi ks. Piotr Worwa, proboszcz par. p.w. Św. Teresy od Dziec. Jezus we Lwowie w dniach 8,9,10 grudnia.