OGŁOSZENIA PARAFIALNE 26.05. 2019 – 6 Niedziela Wielkanocna

26 maja 2019 – 6 Niedziela Wielkanocna

– w środę wspomnienie Św. Urszuli Ledóchowskiej, dziewicy

– w piątek święto Nawiedzenia NMP

1….Dziś Dzień Matki. Wszystkim mamom składamy najlepsze życzenia, Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej.

2….W środę na Mszę św. o godz. 17.00 i spotkanie formacyjne zaprasza Apostolat Maryjny.

3….. W sobotę rozpoczynamy miesiąc czerwiec. Zapraszamy do modlitwy i litanii ku czci Serca Jezusowego codziennie o godz. 17.00, a w niedzielę o 16.30.

4….W   sobotę – pierwszą miesiąca zapraszamy na nabożeństwo wynagradzające składane Niepokalanemu Sercu Maryi. Po Mszy św. o godz. 7.00 przy wystawionym Najśw. Sakramencie odmówimy różaniec, a następnie 15 minutowe rozmyślanie. Zapraszamy do modlitwy czcicieli Matki Bożej.

5… Do sprzątania w sobotę rano zapraszamy mieszkańców ulicy Zalesie numery nieparzyste i ul. Garbarskiej. Dziękujemy osobom z ulicy Laskowej, które wczoraj sprzątały kościół . Bóg zapłać.

6… W piątek ks. bp Marian Florczyk udzielił sakramentu bierzmowania grupie 39 osób. Ks. bp za moim pośrednictwem pragnie podziękować młodzieży za przygotowanie się do tego sakramentu, rodzicom za wszelki trud w przekazaniu wiary. Pragnę podziękować za dar na potrzeby parafii w postaci nowej figury Pana Jezusa do grobu. Bóg zapłać.

7….W przyszłą niedzielę wolontariusze  Caritas po Mszach św. będą zbierać datki na utrzymanie  kieleckiego hospicjum im.bł. Matki Teresy z Kalkuty.

8…. Wyjazd dzieci komunijnych na pielgrzymkę dziękczynną na Święty Krzyż w sobotę 15 czerwca. Proszę rodziców tych dzieci o kontakt z księżmi.