OGŁOSZENIA PARAFIALNE 24.06. 2018 – 12 Niedziela Zwykła

24 czerwca 2018 – 12 Niedziela Zwykła

– w czwartek wspomnienie Św. Ireneusza, biskupa, męczennika

1…. W piątek Uroczystość Św. Piotra i Pawła, Apostołów. Msze św. o godz. 7.45,  11.00,  17.00. Taca zbierana jest na potrzeby Stolicy Apostolskiej. Pamiętajmy w modlitwie o Piotrze naszych czasów – papieżu Franciszku.

2…. Rozpoczynają się wakacje, czas urlopów, odpoczynku. Życzymy wszystkim nabrania sił fizycznych i duchowych. Nie zapominajmy o niedzielnej Mszy św., o naszych katolickich obowiązkach, pamiętajmy o chrześcijańskim spędzaniu wolnego czasu.

3…  Od przyszłej niedzieli, aż do końca sierpnia nie ma Mszy  św. o godz. 12.30.

4… W sobotę 28 lipca na Jasnej Górze odbędzie się Ogólnopolska Pielgrzymka Apostolatu Maryjnego. Chętnych na wyjazd  do Częstochowy prosimy o zapisywanie się w zeszycie umieszczonym na bocznym ołtarzu. Szczegóły pielgrzymki podane są w gablocie dolnej. Zapraszamy chętnych do udziału.