OGŁOSZENIA PARAFIALNE 23.09. 2018 – 25 Niedziela Zwykła

–  we czwartek wspomnienie Św. Wincentego a Paulo, kapłana

– w piątek wspomnienie Św. Wacława, męczennika

– w sobotę świętych archaniołów Michała, Gabriela i

1…..W środę na Mszę św.o godz. 17.00 i spotkanie formacyjne zaprasza Apostolat Maryjny.

2… W przyszłą na Mszy św. o godz. 12.30 poświęcenie różańców dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. Zapraszamy..

3…Placówka dla dzieci i młodzieży z autyzmem przy ul. Krakowskiej z terenu naszej parafii pragnie wybudować plac zabaw i mini siłowni z budżetu obywatelskiego Kielc. Dlatego zwraca się z prośbą o poparcie tego projektu przez wypełnienie karty do głosowania. Karty tylko dla mieszkańców Kielc, którzy ukończyli 16 rok życia,  możemy pobrać wychodząc z kościoła. Wypełnione karty oddajemy w zakrystii. Głos można oddać także przez internet.

4…… Do odpustu codziennie po Mszy św. o godz. 17.00 modlimy się Nowenną ku czci Św. Teresy.