OGŁOSZENIA PARAFIALNE 22.10. 2017 – 29 Niedziela Zwykła

22.10.2017 –    29 Niedziela Zwykła

– w sobotę Święto Św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza

1… Dziś rozpoczynamy w Kościele Tydzień Misyjny. Niech to będzie  czas pamięci i modlitwy za misje. Ofiary składane na tacę są przeznaczone na potrzeby Misyjnego Dzieła Diecezji Kieleckiej.

2….. Od dziś w dzwonnicy możemy składać podpisy pod obywatelskim projektem ustawy, który ma na celu powstrzymanie zabijania chorych nienarodzonych dzieci. Projekt ustawy jest na stronie internetowej     www.zatrzymajaborcje.pl .

3… W piątek na Msze św., różaniec i spotkanie formacyjne zaprasza Apostolat Maryjny.

4…. Przed tygodniem z racji Dnia Seminaryjnego złożyliśmy na tacę 2077 zł.

5… W kinach możemy obejrzeć film ,, Dwie korony’’ o  Św. Maksymilianie Kolbe, polskim franciszkaninie, męczenniku II Wojny światowej.

6…. W dzwonnicy możemy pobrać kartki z wypominkami…

7…. W środę o godz. 18.00 rozpoczynamy 24 godzinne czuwanie różańcowe przed Najświętszym Sakramentem. Do czuwania zapraszamy wszystkich parafian, grupy i ruchy, mieszkańców poszczególnych części naszej wspólnoty. Czuwanie podzielone jest na 2 godzinne bloki. Intencje czuwania są podane w gablocie. Oczywiście do nich możemy dodać także własne, leżące nam głęboko w sercu.  Każda grupa w czasie czuwania niech odmówi przynajmniej 2 dowolne części różańca, Koronkę, a także według uznania litanie, pieśni czy inne modlitwy. Wskazana jest także dłuższa chwila w ciszy. Spełnijmy w ten sposób życzenia Matki Bożej w 100 rocznicę Objawień w Fatimie oraz 140 rocznicę w Gietrzwałdzie. Zapraszam do wspólnej modlitwy.