OGŁOSZENIA PARAFIALNE 21.08. 2016 – 21 Niedziela Zwykła

**** W liturgii w tym tygodniu: w poniedziałek wspomnienie NMP Królowej , w środę święto Św. Bartłomieja, apostoła, w piątek uroczystość NMP Częstochowskiej, w sobotę wspomnienie Św. Moniki

1….…W  piątek uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej. Na Mszach św. o godz. 7.00, 11.00 i 17.00 odnowienie ślubów Jasnogórskich.

2……Dziękujemy pielgrzymom naszej parafii uczestniczącym  w pielgrzymce rowerowej za modlitwę, wyrzeczenia i trud drogi podjęte w wielu intencjach osobistych  i parafialnych.  Bóg zapłać.

3…. W środę na godz. 17.00 na Mszę św. i spotkanie zaprasza Apostolat      Maryjny.

4…. Trwają nadal zapisy na nocne czuwanie na Jasnej Górze z 4 na 5 września.

5… Do sprzątania naszego kościoła zapraszamy mieszkańców: ul Trzuskawickiej od nr 2 i ul. Chorzowskiej nr 93-117.

6… W środę pojawi się przy naszym kościele kontener na makulaturę. Zachęcamy do pozbycia się zbędnego papieru, który może posłużyć celom misyjnym.