Ogłoszenia parafialne 21.07.2019

– w środę  wspomnienie Św. Kingi, dziewicy

– w czwartek święto Św. Jakuba, Apostoła

– w piątek wspomnienie Św. Joachima i Anny, rodziców NMP

1…W dniach 21 – 28  lipca obchodzimy 18 Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa pod hasłem „Ochrzczeni i posłani niesiemy Chrystusa”,,. W przyszłą  niedzielę z racji wspomnienia  Św. Krzysztofa, patrona kierowców będziemy się modlić w ich intencji, aby dobrze i bezpiecznie korzystać z pojazdów. Po każdej Mszy św. odbędzie się poświęcenie pojazdów. Podczas poświęcenia możemy wesprzeć  ofiarami polskich  misjonarzy w zakupie środków transportu. Niech ten dzień uwrażliwi nas na sprawy odpowiedzialnego prowadzenia aut.

MIVA Polska, czyli Stowarzyszenie na rzecz misyjnych środków transportu po raz kolejny zaprasza także wszystkich kierowców, członków ich rodzin oraz Przyjaciół misji do udziału w Akcji „1 grosz za 1 km szczęśliwej jazdy” na środki transportu dla misjonarzy.

2… Do sprzątania w sobotę rano zapraszamy mieszkańców ul. Chorzowskiej od nr 131 do 223. Dziękujemy osobom z ul. Chorzowskiej, które wczoraj sprzątały kościół . Bóg zapłać.