OGŁOSZENIA PARAFIALNE 20.05. 2018 – Zesłanie Ducha Świętego

Wiecznego Kapłana

– w sobotę wspomnienie Św. Filipa Nereusza, kapłana

– w niedzielę Uroczystość Najświętszej Trójcy

1… Spotkanie przed I Komunią św. we wtorek i czwartek.

Spotkanie przed bierzmowaniem w środę.

2…. W środę na Mszę św. o godz. 17.00 i spotkanie formacyjne zaprasza Apostolat Maryjny.

3….. W sobotę Dzień Matki. Wszystkim mamom składamy najlepsze życzenia, Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej.

4….W sobotę na Mszy św. o godz.11.00 grupa dzieci klasy 3 po raz pierwszy przystąpi do I Komunii św.. Dzień ten jest prawdziwym świętem dla tych dzieci, ich rodzin i całej parafii. Spowiedź dla dzieci oraz ich chrzestnych i rodzin w piątek od godz.16.00. Przypomnijmy sobie naszą I Komunię św. i zatęsknijmy do Chrystusa obecnego pod postacią chleba. Niech także spotkanie przy stole w domu zachowa religijny charakter i odbędzie się w sposób godny.

5….W przyszłą niedzielę na Mszę św. o godz. 12.30 zapraszamy dzieci klas 4 –ych, które przed rokiem przystąpiły do I Komunii św. Będziemy dziękować Bogu za tę łaskę, jaka wydarzyła się w ich życiu. Spotkanie dla tych dzieci we wtorek o godz. 16.00. Spowiedź dla  dzieci i ich rodzin w sobotę od godz. 17.00, a potem próba przed rocznicą.

6… W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.30 zapraszamy na spotkanie organizacyjne rodziców młodzieży klasy 3 gimnazjum – przed bierzmowaniem.