OGŁOSZENIA PARAFIALNE 2.10. 2016 – 26 Niedziela Zwykła

– w czwartek wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego, kapłana

– w sobotę wspomnienie Św. Teresy z Avila, dziewicy i doktor Kościoła

1…. Po mszy św. do specjalnych puszek możemy złożyć ofiarę na  fundację ,,Dzieło Nowego  Tysiąclecia’’.

2…. W czwartek ostatnie w tym roku nabożeństwo Fatimskie. Modlitwie naszej będzie przewodniczył ks. kan. Edmund Tarnówka. Zapraszamy do modlitwy o godz. 19.30.  O ubranie figury Matki Bożej i jej niesienie prosimy mieszkańców Słowika.

3…. Do sprzątania naszego kościoła zapraszamy sobotę rano mieszkańców ul. Chorzowskiej – od sklepu do końca.

4… W przyszłą niedzielę w całej Polsce liczymy wiernych uczestniczących we Mszy św. oraz przystępujących do Komunii św.

5… Rektor Wyższego Seminarium Duchownego w Kielcach  składa  nam podziękowanie za zorganizowanie Parafialnego Dnia Seminaryjnego. Na tacę złożyliśmy przed tygodniem 1882 zł.

6…. Próba chóru we wtorek po różańcu.

7…..W dzwonnicy możemy pobrać koperty z kartkami  na wypominki.