OGŁOSZENIA PARAFIALNE 2.09. 2018 – 22 Niedziela Zwykła

2 września  2018 – 22 Niedziela Zwykła

– w poniedziałek wspomnienie Św. Grzegorza Wielkiego, papieża, doktora Kościoła

– w sobotę święto Narodzenia NMP

1…. Wyjazd na nocne czuwanie do Częstochowy we wtorek o godz. 18.00. Autokar podjedzie do Sitkówki oraz zatrzyma się na ul. Krakowskiej. Koszt 35 zł.

2….W tym tygodniu pierwszy czwartek miesiąca. Zapraszamy do adoracji Najśw. Sakramentu o godz. 19.00 Będziemy się modlić za kapłanów i powołania kapłańskie. Zapraszamy wszystkich chętnych.

3… W pierwszy piątek miesiąca nabożeństwo do Serca Jezusowego o godz. 17.00. Po Mszy św. wystawienie Najśw. Sakramentu i modlitwa za misje i misjonarzy. Zapraszamy do spowiedzi szczególnie dzieci , które niedawno przystąpiły do I Komunii św. Po Mszy św. spotkanie z Kołami Różańcowymi naszej parafii.

4… W przyszłą niedzielę po Mszy świętej o godz. 12.30 odbędzie się pierwsze spotkanie z rodzicami dzieci klasy 3, które przystąpią do I Komunii św.

5….. W ubiegłą niedzielę do puszek  dla dzieci z Syrii zebraliśmy 1520 zł. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom.