Ogłoszenia parafialne 18.10.2020 – 29 Niedziela zwykła

**** W liturgii w tym tygodniu:

–  we wtorek wspomnienie św. Jana Kantego, kapłana

– w czwartek wspomnienie Św. Jana Pawła II, papieża 

1… Dziś rozpoczynamy w Kościele Tydzień Misyjny. Taca zbierana jest na potrzeby misji. W tym tygodniu w modlitwie różańcowej pamiętamy o tych, którzy ewangelizują na całym świecie.

2…. Zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych i miesiąc listopad. W tradycji katolickiej czas szczególnej pamięci o naszych zmarłych W duchu wiary w życie wieczne pośpieszmy z pomocą naszym zmarłym. Zanieśmy im jako wyraz wdzięczności i troski o zbawienie dar Mszy św. i modlitwy. Czynimy to także zgodnie z tradycją w wypominkach. Wypominki roczne będą czytane przed każdą niedzielną Mszą. Wypominki jednorazowe czytamy od 2 do  8 listopada. Ofiary na wypominki tak jak w ubiegłych latach według uznania i możliwości. W dzwonnicy możemy pobrać kartki na wypominki razem z kopertami. Na kartkach zaznaczamy godzinę o której mają być wyczytywane wypominki.

3…. W związku z nowymi rozporządzeniami władz państwowych, w naszym kościele może przebywać najwyżej 27 osób( 1 osoba na 7 metrów kwadratowych).

4….. Zmarła śp. Anna Gruszczyńska. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie..

Numer konta parafialnego 56 1240 1372 1111 0010 4652 1023