Ogłoszenia parafialne 18.08.2019

– w środę  wspomnienie Św. Piusa X, papieża,

– w czwartek wspomnienie NMP Królowej ,

–  w sobotę święto Św. Bartłomieja – apostoła

1……Dziękujemy pielgrzymom naszej parafii uczestniczącym  w pielgrzymce pieszej  na Jasną Górę  za modlitwę, wyrzeczenia i trud drogi podjęte w wielu intencjach osobistych  i parafialnych.  Bóg zapłać także kilkunastu osobom , które w ramach grupy duchowej także uczestniczyli w Kieleckiej Pielgrzymce.

2….Trwają nadal zapisy na nocne czuwanie na Jasnej Górze z 4 na 5 września.

3… Do sprzątania w sobotę rano zapraszamy mieszkańców ul.Sławkowskiej. Dziękujemy osobom z ul. Sędziszowskiej i Wolbromskiej, które wczoraj sprzątały kościół . Bóg zapłać.

4….Ks. bp Jan Piotrowski podjął decyzję o przeniesieniu ks. Tomasza Chojnę na inną parafię. W najbliższy wtorek ks. Tomasz otrzyma nominację na nową placówkę. W tym dniu także ks. bp mianuje na wikariusza naszej parafii nowego księdza. Ks. Tomaszowi serdecznie dziękujemy za dwa lata posługi w naszej wspólnocie. Na nowej parafii życzymy Bożego błogosławieństwa, wszelkich łask, wytrwałości oraz radości ze służenia Bogu i ludziom. Grupa Margaretek  nieustannie się modli za kapłanów, którzy posługują w naszej parafii, bądź też w niej pracowali. I będą się modlić także w intencji ks. Tomasza.