OGŁOSZENIA PARAFIALNE 18.03. 2018 – V Niedziela Wielkiego Postu

18 marca 2018 –   5 Niedziela Wielkiego Postu

1….. Jutro Uroczystość Św. Józefa – Oblubieńca NMP. Niech to święto będzie przypomnieniem dla mężczyzn, zwłaszcza ojców i mężów, że Bóg nakłada na nich odpowiedzialne i piękne zadanie i daje im siłę do jego wypełnienia.

2….  ….Za tydzień Niedziela Palmowa. Rozpoczynamy Wielki Tydzień, który został ustanowiony w celu przeżycia przez Kościół Męki, Śmierci i zmartwychwstania Chrystusa Pana. Na mszy św. o godz.12.30 procesja z palmami i poświęcenie palm.

3….  Wyjazd na Drogę Krzyżową z Nowej Słupi na Święty Krzyż w sobotę o godz. 9.00. Są jeszcze wolne miejsca. Koszt 15 zł. Wyjazd spod kościoła. Autokar zatrzyma się również na Sitkówce.

4… Dziękuję za ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego. Bóg zapłać mieszkańcom: – ul. Będzińskiej, ulic przy kościele, Zagrabowickiej i Charsznickiej, Sławkowskiej, Trzuskawickiej, Wodnej, Ustronia, oraz Chorzowskiej Górce’’, Sędziszowskiej, Wolbromskiej, Części Chorzowskiej.

5…..Zmarła Śp. Anna Górska.  Wieczny odpoczynek racz….