OGŁOSZENIA PARAFIALNE 16.12. 2018 – III Niedziela Adwentu

16 grudnia  2018 – 3 Niedziela Adwentu

1…..Na Mszach świętych do końca Adwentu o godz. 17.00 będziemy modlić się Nowenną do Dzieciątka Jezus. Zapraszamy także do udziału w Roratach o godz. 17.00.

2…. Jutro 17 listopada o godz. 17.00 będziemy sprawować Mszę św. ku czci Św. Teresy. Po Mszy św. krótkie nabożeństwo i ucałowanie relikwii naszej patronki. Będziemy się modlić za przyczyną Św. Teresy w intencjach, które napiszemy na kartkach. Zapraszamy.

3… Na sobotę na godz. 9.00 zapraszamy wszystkich chętnych do pomocy w sprzątaniu kościoła oraz ubieraniu choinki i żłóbka.

4….  Prosimy o zgłaszanie chorych, których chcemy nawiedzić z posługą sakramentalną w sobotę od godz. 9.00. Przez spowiedź i Komunię w stanie łaski uświęcającej  św. nasi chorzy niech po chrześcijańsku przeżyją Boże Narodzenie.

5…. W ubiegłą niedzielę z okazji Dnia Modlitwy i Pomocy Materialnej kosciołowi na Wschodzie zebraliśmy 707 zł. Bóg zapłać.

6…. Do wieczności z naszej wspólnoty odeszła p. Irena Sokołowska. Wieczny odpoczynek racz jej…