OGŁOSZENIA PARAFIALNE 16.09. 2018 – 24 Niedziela Zwykła

16 września  2018 – 24 Niedziela Zwykła

– we wtorek święto Św. Stanisława Kostki, zakonnika

– w czwartek wspomnienie świętych męczenników z Korei

– w piątek święto św. Mateusza, Apostoła, Ewangelisty

1….Jutro  17 września  będziemy sprawować Mszę św. ku czci Św. Teresy. Po Mszy św. krótkie nabożeństwo i ucałowanie relikwii naszej patronki. Zapraszamy na to nabożeństwo chętnych.

2…. We wtorek 18 września 2018 r. w Hali Legionów w Kielcach o godz. 9.30 rozpocznie się spotkanie dla dzieci kl. I  pt.: „Kochane Pierwszaki”.

Podczas uroczystości Biskup Marian  pobłogosławi dzieci i poświęci tornistry. Następnie dzieci wezmą udział w występach artystycznych, zabawach, konkursach związanych z profilaktyką i bezpieczeństwem dzieci na drodze.

3…. W czwartki o godz. 19.00 swoje spotkania będzie odbywać Wspólnota Oblubieńca Chrystusa.

4…. W dzwonnicy są do nabycia kalendarze misyjne na rok 2019. Cena 7 zł.

5…Placówka dla dzieci i młodzieży z autyzmem przy ul. Krakowskiej z terenu naszej parafii pragnie wybudować plac zabaw i mini siłowni z budżetu obywatelskiego Kielc. Dlatego zwraca się z prośbą o poparcie tego projektu przez wypełnienie karty do głosowania. Karty tylko dla mieszkańców Kielc, którzy ukończyli 16 rok życia,  możemy pobrać wychodząc z kościoła. Wypełnione karty oddajemy w zakrystii. Głos można oddać także przez internet.