Ogłoszenia parafialne 15.12.2019

1….. Od jutra na Mszach świętych do końca Adwentu o godz. 17.00 będziemy modlić się Nowenną do Dzieciątka Jezus. Zapraszamy także do udziału w Roratach o godz. 17.00.

2…. We wtorek  z racji 17 – go dnia miesiąca w ramach rorat  o godz. 17.00 ucałowanie relikwii  Św. Teresy naszej patronki. Zapraszamy.

3… We wtorek o godz.. 17.45  spotkanie Kręgu Biblijnego.

4…. W piątek o godz. 17.45 spotkanie liturgiczne dla kandydatów do bierzmowania.

5…Do sprzątania w sobotę rano zapraszamy mieszkańców ulicy Ustronie .  Dziękujemy mieszkańcom ulicy Tarasowej   za sprzątanie kościoła. Bóg zapłać.

6…W przyszłą niedzielę na Mszę św. o godz. 12.30  i   spotkanie zapraszamy dzieci klasy 3 –ej.

7… W  Grocie Narodzenia Pańskiego w Betlejem płonie wieczny ogień. Od niego co roku odpala się jedną malutką świeczkę, której płomień niesiony przez harcerzy w wielkiej sztafecie przez kraje i kontynenty obiega świat głosząc radosna wieść o bożym Narodzeniu.W przyszłą niedzielę takie światło z Betlejem znajdzie się w naszym kościele. Przychodząc ze świecą możemy płomień Światła pokoju zabrać do naszych domów.

8…. W ubiegłą niedzielę z okazji Dnia Modlitwy i Pomocy Materialnej kościołowi na Wschodzie zebraliśmy 1013 zł. Bóg zapłać.

9… W ostatnim czasie w kościele zostało wymienione oświetlenie prezbiterium na nowe, nowoczesne, ledowe. Pod chórem wykonano drobne prace elektryczne i zainstalowaliśmy nowe 3 lampy sufitowe, wymieniono także wszystkie żarówki w kościele. Koszt inwestycji  wyniósł 4 700 zł.