OGŁOSZENIA PARAFIALNE 15.07. 2018 – 15 Niedziela Zwykła

15 lipca 2017 – 15 Niedziela Zwykła

– w poniedziałek wspomnienie NMP z Góry Karmel

– w piątek – wspomnienie Św. Czesława, kapłana

1….. Od dziś można zapisywać się na 37 Pieszą Pielgrzymkę Kielecką na Jasną Górę. Formularze pielgrzymkowe dostępne są w zakrystii.

2….W dniach od 20 do 23 sierpnia b.r. odbędzie się VI Rowerowa Pielgrzymka Diecezji Kieleckiej. Pielgrzymi wyjadą z Kielc (z parafii św. Maksymiliana Kolbego), przez Chmielnik, Busko Zdrój, Wiślicę, Pińczów, Mnichów, Dzierzgów, Lelów do Częstochowy. Organizatorzy zapraszają do wspólnego pielgrzymowania: dzieci z rodzicami, młodzież, dorosłych, starszych – wszystkich, którzy lubią jeździć na rowerze i kochają Matkę Bożą.       Zainteresowani mogą otrzymać folder pielgrzymkowy w zakrystii, i poznać więcej szczegółów z plakatu  w gablocie przed kościołem. Zgłoszenia przyjmowane są do 10 sierpnia  b.r.  telefoniczne 723 589 587 lub mailowo www.pielgrzymka-rowery.pl . Zachęcamy do udziału w tych pielgrzymkach. Mamy tak wiele spraw w życiu, które możemy przedstawić Matce Bożej ufając w Jej orędownictwo.

3…. W przyszłą niedzielę z racji przypadającego wspomnienia świętego Krzysztofa błogosławieństwo kierowców i poświęcenie pojazdów na każdej Mszy świętej.