OGŁOSZENIA PARAFIALNE 15.04. 2018 – 3 Niedziela Wielkanocna

15 kwietnia 2018 – 3 Niedziela Wielkanocna

1… Wczoraj grupa naszych parafian brała udział w 5 Diecezjalnej Pielgrzymce do Bazyliki Grobu Bożego w Miechowie. Składam wszystkim uczestnikom serdeczne Bóg zapłać za modlitwę, obecność i świadectwo wiary.

2….Po Mszy św. przed kościołem możemy pobrać foldery o Bożym Miłosierdziu z racji zakończenia tygodnia Miłosierdzia.

3….Dziś z racji rozpoczęcia  10 Tygodnia Biblijnego otrzymamy  karteczki z tekstami Pisma św., które postarajmy się rozważyć w domu.

4…. W środę przypada 20 rocznica święceń biskupich ks. bpa Mariana Florczyka. Pamiętajmy w tym dniu o jubilacie, który nawiedzał wiele razy nasza parafię, szczególnie przy okazji bierzmowania.

5… Od dziś  w dzwonnicy p. Anna Kempa przyjmuje zapisy na pielgrzymkę do Gietrzwałdu, Świętej Lipki, Stoczka Warmińskiego. Zapraszamy do udziału  wszystkich chętnych parafian.

6… Dziękujemy dzieciom za ofiary zbierane w Wielkim Poście do specjalnych puszek z przeznaczeniem na wsparcie potrzebujących starszych osób.